Статті

Які додатки провокують стрімку розрядку гаджета

Share
Час читання: 2 хв.

Багато власників смартфонів дивуються, чому їхній гаджет так швидко розряджається. Однієї зарядки часто не вистачає навіть на добу. Деякі навіть списують це на вірус. Причина насправді проста і полягає вона в роботі фонових додатків.

Якщо виникла проблема передчасного розрядження гаджета, зверніть увагу на фонові додатки. Найчастіше вони функціонують у сукупності, внаслідок чого заряд тане просто на очах. Перелічимо найпопулярніші фонові додатки, які споживають енергію у великій кількості:

  • Скайп
  • Фітбіт
  • Убер
  • Тік-Ток
  • Інстаграм
  • Фейсбук
  • Зара
  • Нетфлікс
  • Ютуб
  • Телеграм

Ресурсоємних додатків для Android налічується понад 50 штук. Що більше їх на смартфоні, то швидше він розряджається. Причина цього явища – фонові процеси.

Якщо міжнародні проєкти на кшталт Ватсапа, Телеграма і Ютуба затребувані і відмовитися від них складно, то менш розкручені просто з’їдають заряд, ними мало хто користується. Останні лише надмірно навантажують акумулятор.

Андроїд погано справляється з фоновою активністю софта, не може її припинити. Навіть якщо додатками не користуватися, вони все одно споживатимуть заряд.

Способи збільшення автономності смартфона

Для продовження автономності смартфона налаштовується автоматичне керування фоновими процесами. Роботу деяких додатків реально зупинити, але в цьому разі можна позбутися частини корисних опцій, наприклад, контролю місця розташування в Убер.

Фонова активність встановлених на смартфоні додатків може варіюватися. Одні користуються функцією геолокації, інші вдаються до інтернет-з’єднання для своєчасного надсилання повідомлень, треті здійснюють перевірку файлів у пам’яті гаджета. Варіантів предостатньо, все передбачити складно.

Якщо йдеться не про чистий Андроїд, велика ймовірність, що в його прошивці є механізм, що обмежує фонову активність. При активації такої опції почнуть надходити повідомлення про підвищену витрату заряду конкретними додатками. Це дасть змогу тримати ситуацію під контролем, зменшувати періоди активності або взагалі її виключати.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Нова ера тонких флагманів: Samsung Galaxy S25 Slim вийде в лютому 2025

    Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…

    24.12.2024

    Розробка безрамкового iPhone: чому Apple не встигає до 2026 року

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…

    24.12.2024

    WhatsApp отримає нову функцію: сканування документів прямо в додатку

    Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…

    24.12.2024

    Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 прокоментували можливість випуску на PlayStation 5

    Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…

    24.12.2024

    Apple зіштовхнулася з труднощами при створенні iPhone з безрамковим екраном

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…

    24.12.2024

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024