Багато хто вважає, що кнопкові телефони поступово відживають свій вік, ними нібито користуються виключно люди похилого віку. Це хибна думка, можна навести цілу низку доводів на користь купівлі такого пристрою.
Простота поводження
Кнопкові моделі простіші у використанні, ніж смартфони, а часто ще й надійніші. Вони не вимагають постійного оновлення застосунків, а отже, не зжирають час. Деяких людей ця потреба смартфонів дратує. Сучасні гаджети постійно відволікають від справ, стимулюють до перегляду сайтів, зависання в соціальних мережах.
Функцій у таких пристроях набагато більше, ніж у звичайних кнопкових. Багато опцій взагалі не затребувані, при цьому вони створюють складнощі в пошуку потрібних додатків у меню. Інтерфейси у кнопковиків простіші та зрозуміліші. Після купівлі нової моделі в нюансах її роботи можна розібратися протягом півгодини, ознайомитися з усім нехитрим функціоналом.
Економія часу на зарядці, доступніша ціна та інші аргументи на користь кнопочника
Смартфони мають яскраві екрани, оснащуються складними камерами і вимогливими додатками в поєднанні зі швидким інтернетом, все це вимагає багато енергії. Гаджет доводиться заряджати щодня. Кнопочник здатен протриматися кілька днів. Інша його перевага полягає в більш демократичній вартості. Серед смартфонів також зустрічаються бюджетні моделі, але вони все одно дорожчі.
Кнопкові телефони міцніші та надійніші, все тому, що дисплей у них менший, а корпус товстіший порівняно зі смартфонами. Подібні девайси не можна назвати крихкими, вони майже завжди витримують випадкові падіння, на їхній роботі це рідко позначається. Якщо телефон все-таки розіб’ється, буде не так шкода, як дорогий смартфон.
Кнопковий гаджет чудово підійде молодшому школяреві, той буде менше відволікатися від уроків, хоча його однолітки, звісно, такого не зрозуміють. Але батькам все-таки варто задуматися, адже “дурні” пристрої не викликають звикання. Їх застосовують у міру необхідності, не покладаючись у всьому на інтернет з мобільними додатками.
Обмін інформацією на кнопкових пристроях сильно обмежений, що створює менше приводів для тривоги про безпеку.
Власники смартфонів занадто сильно захоплюються цифровою реальністю, що негативно впливає на навчання, роботу і відпочинок. До того ж, сучасні гаджети з сенсорними екранами схожі між собою, що теж можна вважати мінусом. А 2000-х роках виробники телефонів більше уваги приділяли дизайну, намагалися робити їх унікальними. Асортимент кнопкочників і сьогодні досить різноманітний.