Сьогодні багато моделей смартфонів мають досить великий обсяг вбудованої пам’яті. Звичайно, і його часто не вистачає для зберігання всієї інформації. Ігри, додатки, фотографії – займають сотні гігабайт. І це реальність нашого цифрового світу, де часом навіть 256 ГБ не вистачає для вирішення звичайних завдань.
Карти пам’яті не тільки стали швидшими, а й давно переступили обсяг у кілька сотень терабайт.
Насамперед ви маєте вивчити відповідний формат карти, яка підійде для вашого пристрою. Зрозуміло, підтримку потрібно дивитися в характеристиках. Наприклад, зараз на ринку найстарішим вважається формат SD (microSD). Такі карти підтримують максимальний обсяг до 2 ТБ у модифікації SDXC. До речі, багато форматів сумісні між собою, але іноді доводиться докуповувати спеціальний перехідник.
Якщо ви хочете максимально розширити можливості пристрою, то слід купувати карти microSDUC. Вони вже підтримують до 128 ТБ пам’яті. Звичайно, такі карти підходять не для всіх пристроїв.
Зверніть увагу, що кожен смартфон може працювати лише з певним об’ємом карти пам’яті. Якщо в характеристиках написано до 512 ГБ, то не варто купувати карту на 1 ТБ. По суті, вона може просто не запрацювати, оскільки має тільки сумісність формату, але не підтримку обсягу.
Зазвичай, такі карти смартфон сприймає з помилками або визначає тільки за максимально підтримуваним об’ємом.
Третій критерій, на який слід звернути увагу. Напевно, ви помічали, що не всі карти працюють однаково швидко. Усе залежить від класу швидкості – що вищий показник, то швидше і коректніше працюватиме пристрій. На практиці ви зможете швидко завантажувати і зберігати файли, фотографії та інші дані.
Клас швидкості позначений у характеристиках карти цифрами. Якщо перші карти SD мали клас від 1 до 10 Мб/с, то всі сучасні набагато швидші. Наприклад, якщо вам потрібно записувати Full HD відео, то слід вибирати карту зі швидкістю запису не менше 12 Мб/с.
Також рекомендуємо звернути увагу на експлуатаційний ресурс карти. Річ у тім, що ми рідко продаємо смартфони разом із картами, але всі вони мають певний ресурс – 150, 200 або більше циклів запису. На жаль, не всі виробники вказують ці дані, тому краще дивитися на сторонніх сайтах або шукати карти пам’яті з максимальним ресурсом.
Дотримуючись цих простих правил, ви зможете без проблем вибрати відповідну карту пам’яті на будь-який пристрій.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…