Купуючи новий гаджет, хочеться вигідно продати старий. Але перш ніж це зробити, потрібно подбати про персональну інформацію, адже на смартфоні зберігаються паролі від акаунтів і банківських карток, особисті листування та фотографії. Щоб усе це не залишилося новому власнику, ретельно підготуйте смартфон.
Гаджети здебільшого оснащені операційною системою Андроїд, яка здатна автоматично копіювати основну частину даних акаунтів і налаштувань у Google. Вона переносить такі дані, як контакти, налаштування Wi-Fi, встановлені програми та параметри інтерфейсу.
Про копіювання особистих фотографій на Андроїді доведеться подбати самому, а ось операційна система iOS і це скопіює самостійно.
Щоб увімкнути резервне копіювання, потрібно:
Щоб перенести всю скопійовану інформацію на новий гаджет, просто підключіть до нього свій акаунт Google, і все автоматично завантажиться.
Продаючи смартфон, не забудьте дістати свою SIM-карту, адже цей номер телефону вже не тільки запам’ятався, а й вписаний, наприклад, у картку в поліклініці.
Але якщо з сім-картою ще можна сильно не морочитися, то flash-пам’ять бажано почистити або продати смартфон без неї, якщо вона не входила в початкову комплектацію.
Якщо без флеш-карти продати гаджет не вдається, потрібно виконати жорстке очищення. Для цього зайдіть у налаштування телефону, розділ “Накопичувачі”, і натисніть кнопку видалення даних.
Скидання до заводських налаштувань
У процесі використання гаджета ви його налаштовували під себе, що може зовсім не підійти новому власнику, тому потрібно зробити скидання налаштувань до заводських.
У системі Андроїд:
У системі iOS:
Якщо гаджет перепрошивався, то повернутися до заводських налаштувань не вдасться, і доведеться або продавати так, або звертатися в сервісний центр, щоб завантажити базові дані.
Смартфон повинен не просто працювати, а й мати презентабельний вигляд, інакше покупець може передумати.
Для підготовки потрібно зробити таке:
Після цих маніпуляцій смартфон засяє красою і безсумнівно викличе інтерес у потенційного покупця.
Перед продажем бажано знайти коробку від гаджета, інструкцію до нього і всі аксесуари, особливо якщо ще не закінчилася гарантія. Це дуже важливо, оскільки покупець напевно захоче переконатися, що гаджет не крадений, а чесно куплений у магазині.
Після всіх виконаних маніпуляцій можна не хвилюватися за свої особисті дані і спокійно продавати смартфон іншій людині.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…