Статті

Чи варто купувати ігровий ноутбук початкового рівня

Share
Час читання: 2 хв.

Хороший ігровий ноутбук зараз коштує великих грошей. За таку суму можна зібрати дуже хороший ігровий ПК, який за своєю продуктивністю обіграє портативний комп’ютер. Але існують також ігрові ноутбуки так званого початкового рівня.

У ролі процесора в таких пристроях можуть бути використані камені попередніх поколінь або ж сучасні, але такі, що знаходяться на початку лінійки. Оперативної пам’яті, як правило, 16 гігабайт, але не більше. Відеокарта, як правило, класична – GeForce RTX 3050.

Звичайно ж, зовнішній вигляд такого лептопа відрізнятиметься від звичайного – більш “ігровий” зовнішній вигляд, клавіатура з RGB-підсвічуванням. Корпус, як правило, також буде товщим. Вага – більшою, ніж у звичайного ноутбука.

Ігровий ноутбук початкового рівня є пристроєм, на якому підуть усі сучасні ігри на низьких або середніх налаштуваннях графіки. Ясно-зрозуміло, що вичавити максимум вони не здатні. Але якщо ви любите пограти в старі, але ресурсомісткі ігри, то ігровий лептоп початкового рівня буде чудовим рішенням при малому бюджеті.

До слова, це єдиний мінус такого пристрою. Поговоримо ж про плюси.

Плюси такого ноутбука:

✸ Можливість запускати будь-які сучасні ігри, перебуваючи поза домом. Наприклад, ви звикли грати на потужному ПК, але часто перебуваєте у від’їздах. Щоб не переривати ігровий процес, можна придбати такий пристрій, з яким ви не залишитеся без гри поза домом. А малий або середній рівень графіки можна потерпіти;

✸ Вартість такого лептопа буде на порядок нижчою, ніж повноцінного ігрового ПК. На сьогоднішній день ціна таких пристроїв стартує з 30 000 гривень;

✸ Ви отримуєте гарантовано потужний комп’ютер із широкими можливостями для звичайних справ. На ньому нічого не буде гальмувати і зависати при базових завданнях. Пристрій підходить для тих, кому і попрацювати потрібно, і пограти хочеться.

Багато хто вважає, що купивши найпростіший ігровий лептоп, його пізніше можна модернізувати. Розчарую – у більшості випадків такий пристрій взагалі не підлягає модернізації.

Навіть оперативна пам’ять може бути розпаяна на платі. Купуючи такий пристрій, потрібно розуміти, що вище голови тут стрибнути не вийде – хитрі виробники все врахували. Втім, відсутність можливості модернізації зараз спостерігається і в звичайних лептопах, неважливо за яку вартість.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024