Чи безпечно вводити та зберігати банківську карту в інтернет-магазинах

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Далеко не всі інтернет-магазини дають можливість оплати товару під час отримання, тому часто доводиться вводити дані своєї картки. Щоразу це робити може бути незручно, тому користувачеві пропонується зберегти картку на сайті інтернет-магазину або в браузері, але чи безпечно це?

Реклама

Усі компанії, які обробляють дані банківських карт, повинні проходити сертифікацію за стандартом PCI DSS. Вона проводиться щорічно і гарантує високий рівень безпеки під час використання банківської картки на сайті тієї чи іншої організації. Проте для підвищення вашої безпеки, краще використовувати в інтернеті віртуальну карту. Її дозволяють випустити майже всі банки. Поповнюйте її перед покупкою на потрібну суму і не залишайте на ній зайвих грошей. Таким чином, навіть якщо дані картки потраплять до зловмисників під час витоку баз даних, вони будуть марні.

Що стосується браузерів, то ми обговорювали схожу тему в питанні “Чи безпечно зберігати паролі в браузерах”. Цей випадок аналогічний – не варто зберігати дані банківської картки в браузері.

Не варто забувати і про базові правила, тобто перевіряти адресу та видавця SSL-сертифіката сайту, на якому здійснюєте оплату, а також стежити за загальною безпекою комп’ютера, щоб не допустити витоку своїх даних.

Дотримуючись цих порад, ви значно підвищите свою безпеку під час використання банківських карток при оплаті в інтернеті.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ