Ця стаття точно не вплине на продаж флагманів, але все ж таки, сподіваюся, змусить задуматися тих, хто планує взяти самий наворочений смартфон у кредит.
Згадайте сценарії використання смартфона. Що ви робите з ним здебільшого?
Переважна більшість людей використовують дуже скромний набір функцій:
Якщо ви використовуєте свій смартфон якось інакше, обов’язково опишіть свій сценарій використання в коментарях.
Якщо виключити ігри, то решта функцій цілком комфортно дозволяють користуватися відносно бюджетні телефони.
Якість екранів зараз у бюджетників стало на рівні флагманів минулих років, тому вкрай важко знайти явні недоліки у бюджетних пристроях із цінником 10-15 тисяч гривень, якщо вони були обрані з розумом.
Більшість власників флагманів використовують свої пристрої у тих самих сценаріях, у яких більшість людей використовує бюджетні пристрої. Погоджуся з тим, що флагмани дають найкращу якість по відео та фото, але при вивантаженні у соціальні мережі, як правило, все настільки сильно стискається, що різниця стає малопомітною.
Календар, будильник, завдання та корпоративні програми – з цим впораються навіть найбюджетніші моделі.
Загалом телефон штука корисна, але зараз я б не став за нього переплачувати, купуючи саму наворочену модель.
По-перше, для себе я так і не знайшов сценаріїв використання, крім тих, які вказав вище. Телефон не допомагає мені заробляти гроші та не є інструментом, який критично впливає на мою роботу. Якщо говорити про ПК/ноутбук, то це набагато важливіший інструмент, де дійсно я зможу використовувати максимум потужності пристрою.
Якщо говорити про смартфони, то в переважній більшості випадків там нікуди подіти всю цю потужність. Хвалитися результатами з тестів мені не потрібно. Мені в цілому немає жодної справи до того, скільки телефон набирає папуг у тестах, якщо він не гальмує в моїх завданнях .
Повернемося до ігор. Мобільний геймінг, як на мене, швидше мертвий, ніж живий. Більшість мобільних ігор являють собою якісь донатні тикалки. Так, є кілька десятків придатних проектів, але якщо я захочу пограти, краще включу xbox або playstation.
Якщо говорити про камеру, то тут не можу посперечатися з тим, що було б зручно завжди мати можливість зробити гарний знімок або відео, але якщо ми так сильно запарюємося про якість картинки, то явно краще брати під це більш профільну апаратуру.
Наприклад, моя стара дзеркалка canon 650d, як і раніше, робить фотографії істотно краще, ніж останній айфон. Загалом навіть відео краще знімає, але є проблеми зі стабілізацією (без додаткових інструментів) і знімає тільки в 1080р.
Більшість людей купують смартфон, а потім використовують лише мінімальний набір його можливостей. Чи стали б ви купувати 10 кіло м’яса, якби чітко розуміли те, що з’їсте 2, а все інше неминуче зіпсується? Смартфони дуже швидко втрачають свою цінність.
Планшети iPad давно стали символом якості, продуктивності та зручності, залишаючи позаду багато конкурентів на базі…
У найближчі два роки компанія має намір наповнити Instagram і Facebook згенерованими ШІ персонажами. У…
Коли один рік змінюється на інший, завжди хочеться трохи оглянутися назад і помріяти про те,…
Скарбничку інсайдів про смартфони серії Samsung Galaxy S25 поповнив цікавий звіт. З чуток, новинки підтримуватимуть…
Китайська компанія активно застосовує технології штучного інтелекту у своїх продуктах, але в перспективі їх буде…
Apple готується здивувати нас у 2025 році. Кажуть, вони працюють над новою моделлю iPhone 17…
View Comments
Ну, автор, звісно, м'яко кажучи не геній. Дурень, у тебе завжди під рукою твій Canon 650d(до речі, посередня камера)? А набір з домашньої консолі і телевізора або монітора з нормальним інтернетом і розеткою? Був би автор хоч трооохи придатним до журналістики - він би порівняв мобільний геймінг з Nintendo Switch або Steam Deck, та хоча б з PSP. Адекватність статті взагалі під сумнівом, бо автор лише свої "бажалки" озвучує, а подає наче його думка - дорівнює рівню думки якихось там експертів, хоча він не розуміє навіть нащо в телефоні усі сучасні приблуди. Те, що ТОБІ треба від телефона - то твої проблеми, можеш ходити з СоніЕріксоном, а також тягати з собою камеру, нотатник, годинник з будильником, Плейстейшен з телевізором, ноутбук, щоб в Інтернеті сидіти та кіно дивитись, компас, альбоми з фотографіями, мапи місцевості свіжі, ліхтарик і так далі. Але це не означає, що інші такі ж довбануті.