Акумулятори є слабким місцем для багатьох сучасних гаджетів. Однак, за допомогою деяких маніпуляцій можна продовжити термін служби пристрою після заряджання. Давайте обговоримо, що конкретно потрібно зробити, щоб ваш смартфон не сідав у найнезручніший момент під час робочого дня.
Один з основних споживачів заряду – активний GPS-модуль. Курйозність полягає в тому, що чим гірший сигнал, тим більше енергії витрачається для пошуку стабільного зв’язку. Якщо ви не користуєтеся функцією GPS-навігації, краще вимкнути її, щоб зберегти заряд батареї.
Вібрація, яка супроводжує дзвінки, сигнали і відгук під час набору тексту, – дуже енерговитратна. Якщо ви не хочете повністю вимкнути цю опцію, ви можете вимкнути її частково.
Використання передачі даних за стандартами 3G і 4G дає можливість користуватися високошвидкісним інтернетом. Однак, на жаль, вони швидко розряджають смартфон. Модуль 2G споживає набагато менше енергії.
Намагайтеся уникати екстремальних температур, не тільки холоду, а й спеки. Не варто тримати свій смартфон на прямому сонці, тому що оптимальна температура для використання ґаджета має бути в межах від 16 до 22 градусів.
Літій-іонні акумулятори, які використовуються в більшості смартфонів, на морозі швидко втрачають заряд. Що холодніше стає на вулиці, то швидше заряд виснажується, що негативно впливає на час автономної роботи вашого пристрою. Щоб уникнути швидкої розрядки батареї смартфона, краще тримати його в теплому місці, як-от внутрішня кишеня куртки. До того ж, варто подумати про купівлю гарнітури.
Однією з найбільш енерговитратних функцій смартфона є підсвічування екрана, яке швидко розряджає батарею. Для продовження часу роботи пристрою варто знизити яскравість до комфортного рівня і вимкнути авторегулювання, оскільки воно споживає енергію.
Для збільшення часу роботи вашого смартфона рекомендується налаштувати (зменшити) час переходу пристрою в сплячий режим. Функція екрана в режимі активності споживає значну частину енергії смартфона, тому буде правильно зменшити час роботи екрана до комфортного мінімуму.
Режим польоту – це не тільки функція, яку можна використовувати в літаку, а й у будь-якій іншій ситуації, коли необхідно заощадити заряд пристрою. Вона дає змогу вимкнути стільниковий зв’язок, WI-FI, Bluetooth і GPS, що істотно зменшує витрату енергії. Однак, опції читання книг, прослуховування музики та перегляду відео залишаються доступними в авіарежимі.
Видаліть непотрібні програми. Багато з них запускаються автоматично і працюють навіть якщо ви не використовуєте їх на своєму пристрої. Деякі з таких програм мають звичку стартувати без вашої згоди і витрачати ресурси смартфона. Пройдіться списком встановлених програм і видаліть усі додатки, які ви не використовуєте або які залишили, сподіваючись на те, що вони коли-небудь знадобляться.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман днями заявив, що "агенти штучного інтелекту можуть з'явитися на ринку…
Компанія Samsung підтвердила, що 22 січня 2025 року проведе масштабну презентацію лінійки Galaxy S25 і…
OpenAI задумалася над створенням людиноподібного робота? Цю новину підкинуло видання The Information, і я вже…
Згідно з джерелом, заяву було зроблено від імені Wireless Power Consortium (WPC), який розробив новий…
App Intents — це програмний механізм в iOS, iPadOS і macOS, який дозволяє додаткам передбачати…
Американська корпорація Meta (визнана в Росії екстремістською і заборонена) припинить користуватися послугами фактчекерів через надмірну…