Статті

Що робити, якщо телефон упав у воду: 5 ефективних порад для порятунку пристрою

Share

Телефон – це невід’ємна частина нашого життя. Ми використовуємо його практично скрізь. У нашій динамічній реальності з цим пристроєм може трапитися все, що завгодно. Досить стандартною ситуацією є падіння телефона у воду. Що ж робити після того як це сталося? Ось кілька корисних порад.

1. Витягніть із телефона батарею

Якщо він забезпечений знімною батареєю, то відразу після намокання гаджета витягніть її. Це допоможе запобігти короткому замиканню, яке може статися, якщо електричний контакт між батареєю і телефоном залишиться вологим. Якщо в пристрої незнімний акумулятор і телефон працює, то спробуйте вимкнути його.

2. Не використовуйте намоклий телефон

Після такої неприємної ситуації не варто використовувати телефон, оскільки це може спровокувати коротке замикання. Воно може призвести до повної відмови телефону. У гіршому разі можливе виникнення пожежі або ураження власника струмом (у разі приєднання до нього зарядного пристрою).

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

3. Видаліть із пристрою воду за допомогою стисненого повітря

Після того, як ви витягли батарею, видаліть із телефону вологу за допомогою стисненого повітря. Для цього ви можете використовувати балончик зі стисненим повітрям. Його можна купити в будь-якому магазині електроніки. Направляйте потік повітря на всі отвори телефону, щоб видалити воду з них.

4. Використовуйте силікагель для видалення з телефону залишків води

Силікагель – це речовина, яка поглинає надлишкову вологу. Ви можете покласти телефон у ємність із силікагелем на деякий час, щоб видалити з нього воду.

5. Не заряджайте телефон, поки він не просохне

Перед тим, як зарядити телефон, переконайтеся, що він повністю просох. Це може зайняти кілька днів, тому будьте терплячі. Якщо ви почнете заряджати телефон, коли він ще вологий, то це може призвести до короткого замикання, що остаточно зіпсує пристрій.

Дії, яких також слід уникати

Не трясіть телефон для видалення води. Такі дії можуть призвести до псування намоклих компонентів мікросхем. Для прискорення процесу сушіння не варто використовувати фен або інші джерела подібного тепла, оскільки це може спровокувати деформацію внутрішніх компонентів. Не намагайтеся розібрати його, оскільки це може призвести до пошкоджень і втрати гарантії.

Попадання телефону у воду – неприємний випадок, але якщо ви дослухаєтеся до вищевказаних порад, то зможете запобігти більш серйозним проблемам. Не забувайте, що швидке реагування і правильне поводження з пристроєм можуть врятувати ваш телефон від повної поломки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Лужна Софія

Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Смартфони на Android скоро отримають новий спосіб керування налаштуваннями виведення звуку

    Схоже, Google працює над цікавою новою можливістю для користувачів Android – можливістю керування виведенням звуку…

    01.05.2024

    У росії створюють РЕБ-дрон із штучним інтелектом

    Російська компанія «Герань» заявила про створення мобільної установки «Абзац», яка, за їхніми словами, здатна боротися з безпілотними літальними…

    01.05.2024

    Телефон на зарядці всю ніч: шкідливо чи ні

    Багато власників смартфонів побоюються залишати гаджети на зарядці на всю ніч і правильно роблять. Пояснюємо,…

    01.05.2024

    Мільярди смартфонів в небезпеці через дефект клавіатури

    Нещодавній звіт фахівців з кібербезпеки з Citizen Lab виявив суттєвий недолік безпеки в кількох популярних…

    01.05.2024

    Новий вірус для Android заражає пристрої користувачів через зламані сайти WordPress

    Хакери почали розповсюджувати нове шкідливе програмне забезпечення для операційної системи Android під назвою Wpeeper. Цю…

    01.05.2024

    Що таке NFC: як воно працює і що ви можете з ним робити

    Комунікація ближнього поля (далі NFC) - це технологія смартфонів і пристроїв, що носяться, яка живе…

    01.05.2024