Статті

Як визначити, чи є на вашому телефоні функція вологозахисту

Share
Час читання: 2 хв.

Щоб перевірити, чи зберігся у вашого телефону вологозахист після багатьох років експлуатації девайса, необов’язково перевіряти його в “бою”. Існує “сухий” спосіб перевірки смартфонів, наділених опцією вологозахисту, який дасть змогу з’ясувати, чи варто вам переживати, якщо ви раптом справді впустите свій дорогоцінний девайс у воду.

Такий спосіб перевірки також буде актуальним для тих, хто й не підозрював про наявність такої функції у своєму смартфоні. Річ у тім, що деякі виробники впроваджують вологозахист у свої смартфони мовчки, при цьому не надаючи офіційної інформації про відповідну функцію, щоб не проходити низку лабораторних випробувань для отримання сертифікації стандарту IP.

Крім того, цей метод може стати в пригоді в тому випадку, якщо ваш смартфон був підданий ремонту. Усе тому, що після розбирання багато користувачів з вологозахищеними смартфонами починають сумніватися (і не без причини) в тому, що рівень вологозахисту залишається таким самим після ремонту, особливо якщо майстерня не надає таку гарантію після розкриття пристрою.

Як перевірити вологозахист смартфона, не занурюючи його у воду

Щоб перевірити якість захисту телефону від вологи, потрібно завантажити і встановити особливий застосунок Water Resistance Tester з Google Play і запустити тест. Додаток використовуватиме барометричний датчик, який є майже в кожному сучасному Android-пристрої.

Програма заміряє тиск у різних місцях корпусу гаджета, перевірить, чи працюють захисні пломби. Через кілька хвилин – на весь цей час потрібно відкласти девайс убік і спостерігати за процесом – застосунок попросить натиснути двома пальцями на зазначені точки на екрані і дочекатися результату. На підставі перепаду тиску тестер покаже, чи є у смартфона вологозахист.

Таким чином, відхилення тиску розкажуть вам про ступінь надійності захисного ущільнення і здатності вашого мобільника протистояти волозі.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024