Лайк, змахування, публікація: у середньому смартфон має пропускати 2617 торкань на день. Таким чином, на дисплеї з’являються не тільки смуги і грубий бруд, а й 100 різних видів бактерій, які потім розмножуються на пристрої. Тож час від часу обов’язково чистіть свій мобільний телефон. Ми розповімо вам, як правильно чистити смартфон.
Ви навіть не хочете уявляти, що все це бовтається на дверних ручках, у громадських туалетах або на стовпах метро. Усе це стає по-справжньому тривожним тільки тоді, коли на дисплеях наших смартфонів з’являються чужорідні мікроби, а потім ми постійно з ними контактуємо. При цьому це не тільки гігієнічні причини, через які ми повинні частіше чистити мобільний телефон.
Під час носіння пристрою в кишені штанів ворс, пил або інший бруд можуть потрапити в роз’єм для навушників або USB-порт. Таким чином, контакт між пристроєм і кабелем буде порушено.
У цьому разі ви маєте акуратно видалити бруд за допомогою зубочистки. Порада: краще не використовувати металеві предмети, наприклад скріпки.
Також дрібні частинки можуть потрапити в отвори для мікрофона і динаміка. Щоб очистити його, часто буває достатньо сильно подути. Для більш стійких забруднень також можна використовувати пилосос.
Очищення дисплея мобільного телефону: боротьба з жирними смугами
Регулярне чищення дисплея мобільного телефону має бути таким же природним, як чищення зубів і окулярів. Наприклад, для цього підійде чиста серветка з мікрофібри. Вони не залишають розводів або ворсу і порівняно м’яко прилягають до дисплея.
Однак, перш ніж робити це, вам слід спочатку видалити великий бруд і крихти, інакше ви можете подряпати дисплей.
Щоб позбутися небезпечних мікробів на комірі, можна використовувати серветки для чищення окулярів або антибактеріальний засіб для чищення. Останній, зокрема, є справжнім чудодійним засобом. Спеціальна маса має консистенцію пластиліну, тож її легко деформувати, щоб можна було очистити навіть невеликі отвори смартфона. Таким чином, віруси та бактерії на дисплеї, а також у тріщинах пристрою можуть бути знищені.
Якщо ви збираєтеся використовувати воду для очищення: Будьте обережні! Хоча в Huawei P30 Pro або Samsung Galaxy S10 є водонепроникні смартфони, електронні пристрої все одно не слід тримати під проточною водою. Тому що тут є великі відмінності залежно від класу захисту. Однак волога тканина не становить проблеми для мобільних телефонів.
Щоб ваші екрани не потьмяніли занадто швидко, є кілька корисних порад. Ось як захисна плівка для дисплея захищає смартфон від докучливих мікробів. Регулярне ретельне чищення рук також запобігатиме поширенню на вашому пристрої занадто великої кількості бактеріальних культур, які ви виявили на вулиці.
Крім того, ви маєте тримати пальці подалі від смартфона під час їжі: якщо ви натискаєте на свій смартфон під час їжі, залишаючи залишки, це ідеальне середовище для розмноження мікробів. До речі, це стосується і кремів, і макіяжу.
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…