Ми зібрали рейтинг найкращих TWS-навушників, які можна купити у 2023 році. Серед них є і новинки, і випущені раніше моделі. Для зручності всі вони розділені на три категорії – бюджетні, середньобюджетні та топові навушники. Кожен користувач, який роздумує над покупкою цього гаджета, знайде модель, яка йому підійде за всіма параметрами.
Під час аналізу ринку було вивчено десятки моделей і серед них відібрано найкращі за співвідношенням ціни та якості. Головні характеристики, які враховували експерти, такі:
Це наймолодший ціновий сегмент у нашому рейтингу. Потрібно розуміти, що від навушників за таку ціну не варто очікувати чудової якості звучання, активного шумозаглушення і преміального виконання.
Найдешевші навушники в топі, оснащені досить великими для своєї ціни випромінювачами по 12 мм, які забезпечують чітке відтворення музики в усьому діапазоні частот.
Навушники Haylou GT6 працюють зі стандартними кодеками AAC і мають мінімальну затримку під час передавання аудіосигналу – менше 65 мс. Це дає змогу використовувати гарнітуру під час ігор. За підключення відповідає модуль Bluetooth 5.2. Автономність теж на рівні – 5,5 + 15 годин. Системи активного шумозаглушення немає, захисту від вологи немає.
Навушники бюджетної серії від Redmi, оснащені Bluetooth модулем 5.0 і здатні з’єднуватися зі смартфоном на відстані до 10 метрів. Підходять для прослуховування музики, перегляду фільмів та ігор. Заряду вистачає на чотири години безперервного прослуховування, а в кейсі їх можна зарядити тричі (4 +12).
Конструкція Redmi AirDots 2 передбачає внутрішньоканальну посадку, яка добре заглушає зовнішні шуми. Запас гучності досить великий, низькі частоти глибокі. Загалом звук дуже детальний для такої вартості. Можна сказати, що навушники приємно дивують якістю відтворення музики.
Ще одні навушники китайського виробника. Мають напіввідкриту конструкцію з великими динаміками діаметром 14,2 мм. Дуже зручно сидять у вухах, не створюючи дискомфорту під час тривалого прослуховування музики і не випадаючи під час занять спортом.
На корпусі Xiaomi Air 2 SE є сенсорні кнопки управління. З їхньою допомогою можна ставити треки на паузу, приймати телефонні дзвінки і запускати голосового помічника. Регулювання гучності немає. Навушники працюють із кодеком AAC, що забезпечує реалістичне й об’ємне звучання. Низькі частоти якісні, баси глибокі. Високі частоти чисті, а запасу гучності вистачить кожному користувачеві. За з’єднання зі смартфоном відповідає Bluetooth 5.0 модуль.
Автономність на хорошому рівні. Заряду навушників вистачає на п’ять годин, а ще 20 додає акумулятор кейса, від якого девайси заряджаються менш ніж за годину.
Хороші дешеві навушники, що відтворюють глибокі баси і чисті середні та високі частоти. У них приємно слухати музику, дивитися відео або грати. На відміну від інших представлених вище моделей, у цій моделі є захист IPX4, що захищає від бризок води і крапель поту. Це дає змогу без побоювань займатися спортом у навушниках навіть під дощем.
Honor Choice Earbuds X3 Lite мають хорошу автономність. Вони працюють до шести годин і ще 23 години від кейса. Модель отримала гідну для своєї ціни систему шумозаглушення AI ENC, яка забезпечує якісне звучання навіть у жвавих місцях, наприклад, на галасливій вулиці. На корпусі навушників є сенсорні кнопки, якими можна ставити на паузу або починати відтворення, відповідати і завершувати дзвінки.
У цей розділ нашого рейтингу увійшли моделі вартістю від 1000 до 3000 гривень. Деякі з них гідно оцінять навіть аудіофіли, які дуже вибірково ставляться до купівлі бездротових навушників.
Відмінний девайс, оснащений двома мікрофонами, великими випромінювачами 14,2 мм і кейсом зі швидкою зарядкою. У навушників чудова автономність – понад 24 години, а заряджається кабелем Type C від будь-якого блоку живлення, комп’ютера або ноутбука. Виглядають Xiaomi AirDots Pro 2S стильно й акуратно – це маленькі вкладиші з тонкою ніжкою. Навушники щільно тримаються у вухах, не вискакуючи на тренуванні та при інших активностях.
На корпусі є сенсорні кнопки управління, якими можна викликати голосового помічника. Подвійний мікрофон забезпечує ефективне шумозаглушення. Девайс підтримує три популярні кодеки AAC, SBC і LHDC, тому підключити його можна до будь-якого пристрою. За якістю звуку ці навушники приємно дивують. Усі треки звучать чисто навіть на максимальній гучності. Баси глибокі, високі частоти чисті.
До автономності жодних зауважень. На одному заряді навушники працюють до п’яти годин, а кейс додає ще майже 20 годин. Підтримується швидка зарядка, що дає змогу відновити батарею до 100% менш ніж за годину.
Це просто якісні навушники за свою ціну. Вони швидко синхронізуються зі смартфоном під час вилучення з кейса – за це відповідає модуль Bluetooth 5.2. Realme Buds Air 3 отримали хорошу систему активного шумозаглушення, яка забезпечує високий акустичний комфорт навіть на галасливих вулицях та інших місцях.
У навушників сенсорне управління. Серед команд: пауза, перемикання треків, зміна режиму шумозаглушення. Передбачено датчики, які автоматично зупиняють відтворення, коли користувач знімає навушники.
Звучить гарнітура якісно і голосно. Баси глибокі і щільні, середні і високі частоти без спотворень. У фірмовому застосунку навушників можна змінювати різні налаштування і навіть перевіряти якість посадки – це допомагає підібрати відповідний розмір силіконових амбушур.
Автономність Realme Buds Air 3 на висоті. Вони тримають заряд до семи годин і їх можна тричі зарядити від кейса. Сумарно отримуємо майже 30 годин автономної роботи.
Середньобюджетні бездротові навушники від Samsung, що виділяються оригінальною формою. У них вбудовані 12 мм драйвери і три мікрофони, які відповідають за реалізацію функції активного шумозаглушення. Samsung Galaxy Buds Live дають змогу насолодитися будь-якими треками, переглядом фільмів або іграми.
При викручуванні гучності на максимум звучання залишається чистим, без сторонніх хрипів і перешкод (але пам’ятайте, що в будь-яких навушниках прослуховування музики на гучності понад 80% незворотно погіршує слух). У всьому діапазоні частот навушники видають якість звуку, ніби це преміальна модель за більш значну вартість. Якщо потрібна хороша середньобюджетна гарнітура, Samsung Galaxy Buds Live – чудовий вибір.
Навушники щільно тримаються, не випадаючи з вух і не створюючи незручностей. Можна спокійно вирушати з ними на пробіжку, не боячись загубити. Навушники якісно передають звук, водночас блокуючи сторонні шуми в разі ввімкненого шумозаглушення. Без підзарядки вони працюють понад сім годин, а кейс додає ще близько 20 годин.
Ми підійшли до категорії преміальних TWS-гарнітур, до якої увійшли три моделі від топових виробників. Кожна з них заслуговує на увагу як звичайних користувачів, так і справжніх аудіофілів, для яких важлива кожна деталь у звуковій доріжці.
Топові бездротові навушники від Samsung, які дадуть змогу насолоджуватися звучанням кожної окремої ноти. Модель оснастили інтелектуальним активним шумозаглушенням, яке захищає користувача від усіх сторонніх звуків. Під час розмови функція вимикається й активує навколишні звуки, що дає змогу чути співрозмовника без зняття навушників. Цей режим називається аудіопрозорістю.
Samsung Galaxy Buds 2 Pro – це цікава модель бездротових навушників і прямий конкурент AirPods Pro від Apple, про які ще буде розказано нижче. Серед цікавих особливостей виділяють функції пошуку навушників і спільного прослуховування музики з друзями, а також є ігровий режим, у якому знижується затримка в іграх. Автономність відмінна – до шести годин, а кейс додає ще 18 годин.
Навушники отримали рівень захисту IPX7. Це говорить про те, що гарнітура не постраждає навіть у разі занурення у воду на глибину до 1 метра не більше ніж на півгодини.
Це найкращі бездротові навушники в модельному ряду Sony. Відрізняються елегантним дизайном, а деяким він може навіть здатися занадто скромним. Але навушники дуже зручні. Незважаючи на те, що в них встановлено досить маленькі 5-мм драйвери, звучать вони чудово в усьому частотному діапазоні. Можна насолоджуватися музикою будь-яких жанрів. Баси глибокі, високі частоти дуже чисті. До якості мікрофона теж жодних претензій – він працює відмінно.
У Sony LinkBuds S вбудована система активного шумозаглушення, що приглушує всі сторонні звуки. На галасливій вулиці перебувати в цих навушниках дуже комфортно, а під час прослуховування музики ніщо не завадить нею насолодитися.
Топова версія навушників від Apple. Це не остання модель, оскільки вже існує Apple AirPods Pro 2, але за технічними характеристиками вони відрізняються мінімально – переплата не завжди виправдана. Якість звучання AirPods Pro вражає з перших миттєвостей. Компанія зробила майже досконалі навушники, в якій об’єднала передові технології.
Система активного шумозаглушення реалізована на найвищому рівні. Якщо її увімкнути, не чути практично нічого з оточення. Також є зручний режим прозорості, за якого, перебуваючи в навушниках, користувач чує все, що відбувається навколо нього.
У навушниках приємно слухати музику, дивитися фільми, грати, займатися спортом, телефонувати і виконувати будь-які інші завдання. Це одна з найкращих моделей TWS-навушників на ринку, але й заплатити за неї доведеться понад 8 000 гривень.
Під час вибору навушників потрібно керуватися своїми вимогами і бюджетом, який можна виділити на покупку. Якщо потрібна просто хороша і надійна бездротова гарнітура, можна вибирати будь-яку модель з бюджетної категорії – Haylou GT6, Redmi AirDots 2, Xiaomi Air 2 SE, Honor Choice Earbuds X3 Lite. Останні дві моделі виділяються наявністю шумозаглушення, але за якістю виконання воно все одно сильно відстає від більш дорогих моделей, тому варто ставитися до цієї функції як до приємного доповнення.
Якщо хочеться більшого акустичного комфорту і кращого звучання у всьому частотному діапазоні, варто збільшити бюджет до 3-4 тисячі гривень. За ці гроші можна вибрати Galaxy Buds Live від Самсунг. Вони і виглядають оригінально, і звучать дуже якісно. Xiaomi AirDots Pro 2S теж хороший варіант – вони мають стильний дизайн і їх можна підключити до будь-якого пристрою завдяки підтримці всіх поширених кодеків. Realme Buds Air 3 мають хорошу автономність і якісне шумозаглушення. Особливо цікавий вигляд мають у синьому кольорі. Загалом навушники в цьому діапазоні досить схожі – за автономністю майже однакові, функція шумозаглушення є в кожній моделі, вологозахист теж присутній.
Найвимогливішим до якості звуку користувачам доведеться віддати за навушники не менше 7 тисяч гривень. Радимо придивитися до Samsung Galaxy Buds 2 Pro, якщо ви шанувальник корейського бренду. Хороші функціональні навушники, що видають якісний звук, з можливістю підключитися до будь-яких пристроїв. Sony LinkBuds S – вибір меломанів, які слухають музику різних жанрів і хочуть насолоджуватися кожною нотою. Шанувальникам Apple безумовно потрібні AirPods Pro. Вони мають чудове шумозаглушення, видають найвищу якість звуку в будь-яких умовах і оснащені різними зручними функціями.
Після недавнього випуску PlayStation 5 Pro вже з'явилися припущення про наступну велику консоль Sony -…
Знаєте, з сучасними смартфонами постійна повна розрядка – це не просто зайве, а навіть шкідливо.…
Графічні прискорювачі розвиваються семимильними темпами, проте продуктивності навіть найпотужніших GPU не вистачає для забезпечення плавного…
Агентство Bloomberg повідомляє, що Apple тепер вважається банком у США завдяки технологіям Apple Pay і…
Google оголосила про поліпшення функції Android Switch, призначеної для перенесення даних між смартфонами. У 2025…
Авторитетний інсайдер і голова аналітичної фірми DSCC Росс Янг заявив, що наступного року Samsung випустить…
View Comments
Хєра у вас топ.. До 1000, від 1000 до 3000, і потім одразу фігак і від 5000. А чому не від 50000 зразу?