Логін і пароль – є ключами до більшості акаунтів. Якщо з паролем усе більш-менш зрозуміло – він має бути складним, довгим і містити спеціальні символи, то про логін мало хто замислюється.
Поговоримо про те, як правильно придумати логін і яких помилок можна припуститися в цій простій, здавалося б, справі.
Багато сайтів пропонують як логін номер телефону або адресу електронної пошти. У цьому є плюс – такі дані складно забути, якщо у вас немає десятка поштових скриньок і номерів.
Але є і великий мінус – той, хто знає вашу пошту або телефон, може спробувати отримати доступ до будь-якого популярного акаунта методом простого підбору пароля. Як показує практика, найчастіше зламують акаунти тих, чий логін є телефоном або поштою.
Лише деякі сервіси пропонують користувачеві вибір – придумати своє ім’я для входу або використовувати відомі дані.
Ще менше сервісів дають змогу змінити логін – у цьому разі допоможе тільки реєстрація нового акаунта.
Головне правило – ви повинні запам’ятати його самостійно і постаратися не забути. Не варто використовувати складні комбінації. Рідко які сайти мають можливість автоматичного відновлення логіна, тому, забувши ім’я, можна залишитися без потрібного акаунта. У більшості проектів, логін складається з англійських символів, цифр і знака підкреслення.
Як правило, більшість логінів уже зайнято. Навряд чи вам вдасться зареєструвати гарне ім’я на кшталт ivan або pavel у ролі облікового запису для входу – потрібно застосувати трохи кмітливості.
Є нюанс – якщо ви не хочете, щоб ваші персональні дані були доступні багатьом, то краще не вигадувати ім’я у вигляді ivanovpavel1985, тому що, можливо, окрім вас це ім’я можуть бачити інші користувачі сайту або застосунку.
Поради:
Розділяйте ім’я через знак нижнього підкреслення: “ivanov_pavel”. Також можна і коротке тире. Не варто використовувати цей символ на початку або в кінці слова;
Головне – щоб ім’я неможливо було забути. Бажано – щоб було складно ідентифікувати вас. Не варто використовувати однаковий пароль і логін – такі акаунти найчастіше зламуються.
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…
Apple планує випустити iPad 11 базового сегмента навесні, а на пристроях, які поставлятимуться, буде попередньо…
Новообраний президент США Дональд Трамп висловив намір дозволити TikTok продовжити свою діяльність у країні. За…