Логін і пароль – є ключами до більшості акаунтів. Якщо з паролем усе більш-менш зрозуміло – він має бути складним, довгим і містити спеціальні символи, то про логін мало хто замислюється.
Поговоримо про те, як правильно придумати логін і яких помилок можна припуститися в цій простій, здавалося б, справі.
Багато сайтів пропонують як логін номер телефону або адресу електронної пошти. У цьому є плюс – такі дані складно забути, якщо у вас немає десятка поштових скриньок і номерів.
Але є і великий мінус – той, хто знає вашу пошту або телефон, може спробувати отримати доступ до будь-якого популярного акаунта методом простого підбору пароля. Як показує практика, найчастіше зламують акаунти тих, чий логін є телефоном або поштою.
Лише деякі сервіси пропонують користувачеві вибір – придумати своє ім’я для входу або використовувати відомі дані.
Ще менше сервісів дають змогу змінити логін – у цьому разі допоможе тільки реєстрація нового акаунта.
Головне правило – ви повинні запам’ятати його самостійно і постаратися не забути. Не варто використовувати складні комбінації. Рідко які сайти мають можливість автоматичного відновлення логіна, тому, забувши ім’я, можна залишитися без потрібного акаунта. У більшості проектів, логін складається з англійських символів, цифр і знака підкреслення.
Як правило, більшість логінів уже зайнято. Навряд чи вам вдасться зареєструвати гарне ім’я на кшталт ivan або pavel у ролі облікового запису для входу – потрібно застосувати трохи кмітливості.
Є нюанс – якщо ви не хочете, щоб ваші персональні дані були доступні багатьом, то краще не вигадувати ім’я у вигляді ivanovpavel1985, тому що, можливо, окрім вас це ім’я можуть бачити інші користувачі сайту або застосунку.
Поради:
Розділяйте ім’я через знак нижнього підкреслення: “ivanov_pavel”. Також можна і коротке тире. Не варто використовувати цей символ на початку або в кінці слова;
Головне – щоб ім’я неможливо було забути. Бажано – щоб було складно ідентифікувати вас. Не варто використовувати однаковий пароль і логін – такі акаунти найчастіше зламуються.
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…