Коли у нас щось ламається, то насамперед ми замислюємося про ціну ремонту. Які є способи заощадити? Чи варто спробувати полагодити самостійно? Адже лагодження смартфона технологічно набагато складніше, ніж, наприклад, ремонт крана в душовій.
Незважаючи на складну конструкцію, телефон все ж можна полагодити своїми руками. Головне вибирати запчастини з розумом. З якісними деталями кропітке виконання роботи цілком може закінчитися успішно.
Якщо ж ремонт полягає не в простій заміні однієї деталі, або ви думаєте, що не впораєтеся, то, звісно, краще звернутися до сервісного центру. Однак будьте пильні під час вибору майстра і звертайте увагу не тільки на ціну, а й на відгуки інших користувачів.
Для початку оцініть поломку. Іноді ремонт несправності в сервісі буде вигіднішим, ніж своїми руками. Перш, ніж щось робити, вивчіть ціни в кількох сервісних центрах.
Якщо ви власник старої моделі, то при поломці легше просто купити інший смартфон. Наприклад, б/в варіант. Зараз легко знайти недорогу, а головне, повністю робочу, модель.
З новими моделями ремонт виходить вигіднішим, ніж купівля цієї ж моделі.
Під час ремонту своїми руками потрібно знати, що всі деталі всередині смартфона щільно скомпоновані та їх дуже легко зламати, пошкодити, зрушити з потрібного місця тощо. Уважно подивіться інструкцію з розбору телефону вашої моделі в інтернеті, бажано у відеоформаті.
Не поспішайте, зокрема приділіть увагу зняттю дисплея, це один з найважливіших етапів ремонту. Неакуратне зняття дисплея може призвести до відриву шлейфу, тобто призведе до поломки самого екрана. Або ж пошкодяться внутрішні компоненти.
Запам’ятовуйте або записуйте свої дії, щоб потім точно зібрати все назад. Не пошкодьте різьблення болтів, інакше після цього вони перестануть бути придатними до використання. Одна з частих помилок – це вкручування довгого гвинта на місце, де має розташовуватися короткий. Так можна пошкодити материнську плату або провідники. Після такої помилки ціна ремонту збільшиться в кілька разів.
Не забувайте докручувати гвинти. Якщо цього не робити, то порушується прилягання деталей одна до одної, що також шкодить пристрою загалом.
Уникайте потрапляння пилу, бруду та іншого дрібного сміття в робоче поле, тримайте все в чистоті.
Такі поломки як, наприклад, розбитий екран, вигідніше в ремонтному центрі, ви не зможете в домашніх умовах повернути колишній вигляд пристрою.
При розбитому склі не обов’язково купувати новий дисплей, так як скло можливо відокремити від матриці, тоді ремонт буде коштувати в рази дешевше.
Бувають випадки, коли поломка не дуже серйозна, і полагодити телефон у домашніх умовах стає можливим. Головне дотримуватися всіх правил роботи з таким складним пристроєм і дізнатися докладніше про всі тонкощі ремонту. Але якщо ризики і недосвідченість вас лякають, то найкраще віддати гаджет знаючим майстрам.
Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…
У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…