1. Старий акумулятор. Через 3-4 роки термін придатності акумулятора добіжить кінця, і телефон почне швидко розряджатися, заряджатися не повністю, неправильно показувати рівень заряду, вимикатися через це в невідповідний момент.
2. Енергоємні додатки. До них належать ігри, відеохостинги (YouTube, RuTube тощо), плеєри (на сайтах, у додатках і вбудовані), а також деякі соціальні мережі (Facebook, Instagram тощо). Щоб перевірити, скільки заряду батареї витрачає застосунок, необхідно зайти в налаштування батареї телефону і знайти розділ з інформацією про витрату заряду батареї.
3. Велика кількість повідомлень. Якщо смартфон протягом дня отримує всілякі повідомлення, він розрядиться набагато швидше. Ситуація ускладнюється, якщо повідомлення супроводжуються вібрацією і звуковим сповіщенням, які також витрачають енергію.
4. Фонові додатки. Багато додатків хоч і не використовуються безпосередньо, але продовжують працювати у фоновому режимі: оновлюють дані, відстежують місце розташування, отримують повідомлення. Усі ці дії змушують батарею телефону сідати в рази швидше.
5. Постійно ввімкнений мобільний інтернет. Якщо не відключати інтернет (особливо 4G), телефон розряджатиметься значно швидше. Смартфон регулярно “звертається” до месенджерів, поштових клієнтів та інших додатків, яким для роботи потрібен інтернет. Щоб цьому запобігти, потрібно за можливості відключати мобільний інтернет.
У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…
Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…