Статті

Названо 2 простих способи, як відключити рекламу в мобільних іграх

Share
Час читання: 2 хв.

Любите грати на смартфоні? Чимала кількість користувачів проводять за грою багато часу. Усе добре в цьому занятті, якби не одне “але”. Реклама.

Сама гра безкоштовна, завантажується і встановлюється, не вимагаючи грошей. Ось тільки постійні “перерви” на перегляд чергового ролика дратують. Реклама в іграх не тільки набридає, а й впливає на продуктивність смартфона, “поїдає” трафік.

Миритися з цим не обов’язково. Рекламу можна відключити. Телефон стане трохи швидшим, трафік залишиться на важливіші справи, а реклама більше не заважатиме грі.

Для вирішення цього завдання, є 2 варіанти.

Спосіб 1

Гру встановлено? З онлайн додатком так не вийде. Якщо гра завантажена, то вам залишиться тільки відключити інтернет. Вимикаєте Wi-Fi і мобільні дані. Усі банери, ролики та інші рекламні матеріали завантажуються через інтернет. Немає інтернету – немає реклами.

“Авіарежим” працює за тим самим принципом, тільки разом з інтернетом він відключає і зв’язок. З іншого боку, це може бути плюсом, адже так абсолютно нічого не зможе вас відволікти від гри: ні реклама, ні повідомлення, ні дзвінки.

Спосіб 2

Це варіант для ігор, які працюють онлайн. Для них вимкнення інтернету – не варіант. Тут проблему з настирливою рекламою вирішить VPN.

Ці сервіси в автоматичному режимі блокують рекламу в додатках, зокрема і в іграх. Однак тут є деякі особливості. Буває реклама, яка “обходить” це обмеження і все-таки проривається в гру. Однак це не ролик або банер. Сервіс блокує рекламу частково, і замість ролика або заставки ви побачите білий екран. Другий варіант – коли гра в якийсь момент просто зупиняється і через деякий час продовжується. Це час, який займає ролик, просто VPN сервіс вам його не показує.

Який варіант підійде вам, ви зможете вирішити, коли спробуєте обидва. Звісно, якщо ви завзятий гравець і 90% часу в смартфоні проводите за грою, то варто підібрати спеціальний застосунок для блокування реклами. Наприклад, AdBlock або AdGuard тощо. Тут варіантів багато, кожна програма працює по-своєму. Ба більше, є платні та безплатні додатки, ефективні та не дуже. Але це вже зовсім інша історія

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024