Смартфон – пристрій, який є практично у кожної людини. Пройде ще кілька років, і життя без мобільного девайса стане просто неможливим. У статті розглянемо кілька аксесуарів, які просто зобов’язані бути у кожного власника смартфона. Підписуйтесь на мій канал і поставте лайк, якщо публікація буде корисною.
У сучасного смартфона дисплей дуже крихкий, особливо у моделей зі скляним дисплеєм. Хороше скло, яке покриває всю поверхню екрана, врятує пристрій від падіння навіть на мармурову підлогу (особисто перевірено). Не забуваємо мати ще одне скло в запасі – у разі форс-мажору можна буде замінити захист на новий. Наклеїти скло самому нескладно, це не захисна плівка, з якою справді виникали труднощі.
У теплу пору року можна обійтися чохлом-бампером, який захищає торці пристрою від відколів, а також задню кришку від прямого удару. У холодну пору можна “одягнути” смартфон у теплий чохол – так пристрій довше зберігатиме заряд, і акумулятор менше деградуватиме. Хороший чохол і скло захищають ваш апарат від наслідків падіння.
У моді бездротова TWS-гарнітура – зручно тим, що дротів немає, мінус є – можна втратити один навушник. Запасні дротові навушники мають бути у кожного власника гаджета, якщо є відповідний роз’єм під дротову гарнітуру. Також не забуваємо, що бездротові навушники можуть раптово втратити свій заряд, наприклад, від морозу або ж якщо ви забудете вимкнути музику.
Колись акумулятори у смартфонів були знімні і власники девайсів нерідко носили з собою запасну батарею або користувалися чохлом з вбудованим акумулятором. Зараз ці часи пішли в минуле – вартість портативної батареї, яка здатна зарядити смартфон кілька разів, починається від 500 рублів. Навіть якщо ваш смартфон довго тримає заряд, то краще мати Power Bank з двох причин:
Зарядний пристрій має відповідати технічним характеристикам смартфона. Краще використовувати оригінальні зарядні пристрої, а якщо їх немає, то зарядку “подорожче” з хорошими відгуками. У разі, якщо смартфон підтримує стандарт Qi, то можна придбати бездротову зарядку – це дуже зручно.
Важливий нюанс – не забуваємо періодично копіювати інформацію з карти пам’яті на який-небудь серйозний носій, наприклад, жорсткий диск комп’ютера. Практика показує, що карта пам’яті не є надійним сховищем інформації в довгостроковій перспективі.
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…