А чи знаєте ви, що на звичайний комп’ютер можна поставити емулятор Android і перетворити будь-який ПК на смартфон або планшет? Різних програм, які дозволяють емулювати операційну систему Android, дуже багато. Наприклад: BlueStacks, Noxplayer, MEmu, LDPlayer, Droid4X і багато інших. Але для чого це потрібно?
Багато ігор існують тільки для мобільних пристроїв і працюють виключно на мобільних операційних системах. За допомогою емулятора можна пограти в улюблені ігри на комп’ютері. Вони пропонують найрізноманітніші способи керування – клавіатура, миша, гарячі клавіші, сенсорний екран.
Примітно те, що багато розробників онлайн-ігор забороняють використання емуляторів з тієї причини, що гра на ПК може значно спростити ігровий процес.
Можна створювати різні макроси і тригери, які в даному випадку є “чітами” і заборонені в грі. Карається це блокуванням ігрового акаунта, якщо власник гри визначає, що геймер користувався звичайним ПК для спрощення гри.
Також емулятор буде зручний для використання тих додатків, яких немає для ПК.
За допомогою емулятора зручно розробляти мобільні додатки. Адже програму потрібно десь тестувати на десятках, а часом і на сотнях пристроїв. Емулятор вирішує цю проблему – розробнику не потрібні фізичні гаджети для перевірки своєї розробки. Примітно те, що багато емуляторів підтримують програмну імітацію датчиків смартфона і всього специфічного, з чим працює мобільний пристрій.
Багато техноблогерів використовують емулятор для більш зручного створення відео у своїх роликах. Набагато простіше “накликати” потрібну кількість скріншотів і зняти відео з емулятора, ніж використовувати для цієї мети звичайний смартфон. Та й через емулятор можна отримати потрібну діагональ екрана віртуального смартфона або планшета.
Наприклад, вам потрібно завантажити якийсь додаток на смартфон, але його немає в офіційному магазині. Перевірити, чи працює додаток, можна якраз за допомогою емулятора. Багато подібних програм також мають вбудовану перевірку, яка може показати, що завантажений .apk-файл небезпечний.
Варто розуміти, що більшість подібних програм вимагає колосальних ресурсів комп’ютера. Адже під час запуску емулятора створюється віртуальна машина Android. Навіть на пристойному ПК той самий BlueStacks може дуже сильно гальмувати, а якщо запустити гру, то споживання ресурсів стане ще більшим.
Samsung представить "слім" версію у своїй майбутній серії Galaxy S25, щоб конкурувати з ультратонким iPhone…
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…