Статті

Для чого потрібен емулятор Android для звичайного ПК

Share
Час читання: 2 хв.

А чи знаєте ви, що на звичайний комп’ютер можна поставити емулятор Android і перетворити будь-який ПК на смартфон або планшет? Різних програм, які дозволяють емулювати операційну систему Android, дуже багато. Наприклад: BlueStacks, Noxplayer, MEmu, LDPlayer, Droid4X і багато інших. Але для чого це потрібно?

Ігри

Багато ігор існують тільки для мобільних пристроїв і працюють виключно на мобільних операційних системах. За допомогою емулятора можна пограти в улюблені ігри на комп’ютері. Вони пропонують найрізноманітніші способи керування – клавіатура, миша, гарячі клавіші, сенсорний екран.

Примітно те, що багато розробників онлайн-ігор забороняють використання емуляторів з тієї причини, що гра на ПК може значно спростити ігровий процес.

Можна створювати різні макроси і тригери, які в даному випадку є “чітами” і заборонені в грі. Карається це блокуванням ігрового акаунта, якщо власник гри визначає, що геймер користувався звичайним ПК для спрощення гри.

Також емулятор буде зручний для використання тих додатків, яких немає для ПК.

Розробка

За допомогою емулятора зручно розробляти мобільні додатки. Адже програму потрібно десь тестувати на десятках, а часом і на сотнях пристроїв. Емулятор вирішує цю проблему – розробнику не потрібні фізичні гаджети для перевірки своєї розробки. Примітно те, що багато емуляторів підтримують програмну імітацію датчиків смартфона і всього специфічного, з чим працює мобільний пристрій.

Створення інструкцій і гайдів

Багато техноблогерів використовують емулятор для більш зручного створення відео у своїх роликах. Набагато простіше “накликати” потрібну кількість скріншотів і зняти відео з емулятора, ніж використовувати для цієї мети звичайний смартфон. Та й через емулятор можна отримати потрібну діагональ екрана віртуального смартфона або планшета.

Тест .apk-файлів

Наприклад, вам потрібно завантажити якийсь додаток на смартфон, але його немає в офіційному магазині. Перевірити, чи працює додаток, можна якраз за допомогою емулятора. Багато подібних програм також мають вбудовану перевірку, яка може показати, що завантажений .apk-файл небезпечний.

Варто розуміти, що більшість подібних програм вимагає колосальних ресурсів комп’ютера. Адже під час запуску емулятора створюється віртуальна машина Android. Навіть на пристойному ПК той самий BlueStacks може дуже сильно гальмувати, а якщо запустити гру, то споживання ресурсів стане ще більшим.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Android
  • Останні записи

    У iMac часто ламаються екрани після кількох років експлуатації

    Як повідомляє популярний ресурс Tom's Hardware, користувачі Apple iMac на основі процесора M1 масово скаржаться…

    07.10.2024

    Розкрито терміни появи перших жорстких дисків об’ємом 60 ТБ

    Інститут інженерів електротехніки та електроніки (IEEE) опублікував дорожню карту, присвячену системам зберігання даних. Експерти розповіли,…

    07.10.2024

    Реалістичний макет Samsung Galaxy S25 показав можливий дизайн смартфона

    Інсайдер під ніком XLeaks7 опублікував кілька знімків деталізованого муляжу ще не представленого смартфона Samsung Galaxy…

    07.10.2024

    Перший огляд MacBook Pro (M4) з’явився ще до офіційного анонсу ноутбука

    Прем'єра нових MacBook Pro на базі процесора M4 очікується лише наприкінці жовтня, але на одному…

    07.10.2024

    Apple втратила своє лідерство на китайському ринку

    Два китайські бренди, Honor (дочірня компанія Huawei) та Xiaomi, подали заявки на випуск трьохстулкових моделей.…

    07.10.2024

    Telegram розширив перелік підстав для скарг на публікації в телеграм-каналах та групових чатах

    значні зміни до системи скарг на публікації у телеграм-каналах та групових чатах. Тепер користувачі можуть…

    06.10.2024