Статті

Названо 5 причин видалити Skype і забути про нього

Share

Skype – безсумнівно, перший повноцінний месенджер, який вийшов задовго до WhatsApp і Telegram. Скайп відкрив нам можливість розмовляти за допомогою відео, перебуваючи на будь-якій відстані один від одного. Поговоримо про те, чому Skype більше не актуальний.

Неможливо зателефонувати в інше місто/країну

Скайп спочатку був зручний тим, що можна було за копійки зателефонувати в інше місто або навіть країну. Потрібно було тільки поповнити баланс. Зараз ця “тема” вже не актуальна з появою месенджерів і розвитком мобільних технологій. Ну і баланс у Skype зараз поповнити з нашої країни, на жаль, не вийде. Тому, зателефонувати в інше місто або країну зараз можна сказати, що неможливо. Тільки якщо знайти спосіб поповнення балансу.

Скайп вимагає багато ресурсів

Якщо порівнювати популярні месенджери Telegram і WhatsApp, які можна поставити на ПК, то Skype буде найповільніший. Він навіть завантажується кілька секунд при порожній адресній книзі і відсутніх чатах. У смартфоні ж часто спостерігаються сильні запізнення повідомлень – можна пропустити важливе повідомлення. Видно, що на проект просто “забили” – кожне оновлення робить Skype дедалі гіршим і гіршим. Зараз навіть перемикання чатів і надсилання повідомлень йде з пристойною затримкою.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Скайп морально застарів

Якщо порівнювати з іншими месенджерами, то Skype можна порівняти з динозавром. Інтерфейс і функціонал сильно застаріли, із сучасних функцій у ньому немає рівно нічого. Навіть стікери та емодзі порівняно з класичними месенджерами в Скайпі дуже примітивні. Додаток практично не розвивається і застряг у своєму розвитку на кілька років. Повне зникнення цієї програми – питання часу.

Є проблеми з якістю зв’язку

Скайп часто “лагає”, наприклад, коли йде вхідний дзвінок, то не спрацьовує кнопка відповіді. Бувають проблеми з камерою і мікрофоном, потрібно постійно перевіряти налаштування. Також якість відеозв’язку може бути гіршою, ніж у сучасних месенджерів. Часто зустрічається проблема, коли під час виклику абонента на його пристрої просто не відображається дзвінок.

У Skype не залишилося користувачів

Колись у Skype у мене було кілька сотень контактів. Зараз активних лише 10. З кожним роком йде відтік аудиторії від скайпа. Люди переходять у більш сучасні месенджери: WhatsApp, Viber, Telegram. Геймери люблять Discord, а для створення відеоконференцій використовують Zoom. Скайп, на жаль, не може конкурувати з іншими схожими сервісами. Microsoft проґавила розвиток проєкту, хоча з такою потужною командою розробників і промоушена можна було б створити другий Telegram.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Skype
  • Останні записи

    Як правильно очистити кеш у телефоні: прості способи

    Зазвичай вибирають гаджет з постійною пам'яттю від 128 ГБ для зберігання великих обсягів інформації та…

    04.05.2024

    Steam Deck 2: припущення про дату виходу, специфікації, ціна

    Питання в тому, коли ми побачимо Steam Deck 2, а не в тому, чи ми…

    04.05.2024

    Новий iPad 11 буде дешевшим за своїх попередників

    Компанія Apple має намір здешевити наступну базову модель iPad, щоб ще більше інтегруватися в ринок…

    04.05.2024

    Google ChromeOS отримала велике оновлення

    Хороші новини для користувачів Chromebook Google випустила ChromeOS 124, яка принесе хвилю покращень для ваших…

    04.05.2024

    В мережу потрапили нові офіційні зображення смартфонів Sony Xperia 1 VI та Xperia 10 VI

    Лише кілька годин тому в мережу витекли офіційні зображення майбутніх Sony Xperia 1 VI та…

    04.05.2024

    Як зрозуміти, що смартфон скоро зламається: топ-3 ознаки

    Всі користувачі повинні знати про ознаки поломки мобільного телефону, що наближається. Без цієї життєво важливої…

    03.05.2024