Skype – безсумнівно, перший повноцінний месенджер, який вийшов задовго до WhatsApp і Telegram. Скайп відкрив нам можливість розмовляти за допомогою відео, перебуваючи на будь-якій відстані один від одного. Поговоримо про те, чому Skype більше не актуальний.
Скайп спочатку був зручний тим, що можна було за копійки зателефонувати в інше місто або навіть країну. Потрібно було тільки поповнити баланс. Зараз ця “тема” вже не актуальна з появою месенджерів і розвитком мобільних технологій. Ну і баланс у Skype зараз поповнити з нашої країни, на жаль, не вийде. Тому, зателефонувати в інше місто або країну зараз можна сказати, що неможливо. Тільки якщо знайти спосіб поповнення балансу.
Якщо порівнювати популярні месенджери Telegram і WhatsApp, які можна поставити на ПК, то Skype буде найповільніший. Він навіть завантажується кілька секунд при порожній адресній книзі і відсутніх чатах. У смартфоні ж часто спостерігаються сильні запізнення повідомлень – можна пропустити важливе повідомлення. Видно, що на проект просто “забили” – кожне оновлення робить Skype дедалі гіршим і гіршим. Зараз навіть перемикання чатів і надсилання повідомлень йде з пристойною затримкою.
Якщо порівнювати з іншими месенджерами, то Skype можна порівняти з динозавром. Інтерфейс і функціонал сильно застаріли, із сучасних функцій у ньому немає рівно нічого. Навіть стікери та емодзі порівняно з класичними месенджерами в Скайпі дуже примітивні. Додаток практично не розвивається і застряг у своєму розвитку на кілька років. Повне зникнення цієї програми – питання часу.
Скайп часто “лагає”, наприклад, коли йде вхідний дзвінок, то не спрацьовує кнопка відповіді. Бувають проблеми з камерою і мікрофоном, потрібно постійно перевіряти налаштування. Також якість відеозв’язку може бути гіршою, ніж у сучасних месенджерів. Часто зустрічається проблема, коли під час виклику абонента на його пристрої просто не відображається дзвінок.
Колись у Skype у мене було кілька сотень контактів. Зараз активних лише 10. З кожним роком йде відтік аудиторії від скайпа. Люди переходять у більш сучасні месенджери: WhatsApp, Viber, Telegram. Геймери люблять Discord, а для створення відеоконференцій використовують Zoom. Скайп, на жаль, не може конкурувати з іншими схожими сервісами. Microsoft проґавила розвиток проєкту, хоча з такою потужною командою розробників і промоушена можна було б створити другий Telegram.
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…