1. Зависла програма. Рідко в додатках можуть з’являтися помилки, які призводять до зависання. Результатом цього стає максимальне навантаження на процесор, що значно підвищує витрату акумулятора.
2. Шкідливий додаток. Другим джерелом підвищеної витрати може бути програма, яка має надто багато дозволів і “шпигує” навіть тоді, коли телефон заблоковано. Запускаючи модулі GPS, Wi-Fi і Bluetooth, такий софт намагається збирати інформацію про те, де перебуває користувач, і передавати її третім особам. У результаті витрата заряду акумулятора стає приблизно такою самою, як якби на смартфоні був постійно запущений навігатор.
3. Знос акумулятора. Можливо, батарея просто “віджила своє”. Зазвичай визначити “смерть” акумулятора можна одразу за кількома ознаками: різке падіння рівня заряду з 30-40% до нуля; вимкнення смартфона за наявності заряду АКБ (особливо під навантаженням або під час розмови), візуальне здуття батареї. У такому разі проблему можна усунути тільки встановленням нового акумулятора.
4. Вихід з ладу контролера. Часто супутнім симптомом є значно повільніший заряд навіть за умови використання потужних зарядних пристроїв.
У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…
А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…