Асортимент розумних гаджетів настільки широкий, що іноді вони дають друге життя застарілим речам. Ось, наприклад, здавалося б: що можна зробити із звичайним телевізором? Тільки перепродати за символічною ціною на інтернет-майданчику або викинути на смітник. Але досить купити недорогу Андроїд-приставку — і ось старий пристрій буквально починає жити новим життям! Стрімінгові сервіси, YouTube, ігри та просто корисні програми — все це моментально стає доступним на телевізорі. Але питання: а чи потрібно відключати приставку зі Смарт ТВ на ніч? Скільки енергії вона взагалі витрачає? Постараємося відповісти на ці запитання у нашій статті.
Чимало користувачів переживають за збереження своїх пристроїв, тому їх хвилює цілком резонне питання: а чи потрібно відключати Андроїд-приставку з розетки ? Тут є кілька варіантів.
Є кілька способів вимкнути приставку на ТВ. Найпростіший – залишити її і телевізор у включеному стані. Система просто запустить заставку (якщо вона увімкнена), а при першому торканні кнопки пульта знову поверне вас туди, де ви зупинилися. Час бездіяльності налаштовується вручну в Налаштуваннях.
Останній спосіб не дуже зручний, тому краще підключити ТВ-приставку до розетки , щоб вона не залежала від живлення телевізора. З іншого боку, це дозволяє не залишати її ввімкненою зайвий раз: індикатор, що світиться, який є у багатьох моделей, не буде мерехтіти посеред ночі в темній кімнаті.
Справді, адже висока ймовірність перегріву чи витрати енергії, яка справді є. Хтось необачно вважає, що приставка Smart TV не вимикається , але насправді вона просто переходить у режим сну.
У ньому приставка буде доступною для оновлень і прискорить завантаження контенту, оскільки вона буде активна у фоновому режимі: по суті вона простоюватиме як телевізор на Android TV. Отже, відключати приставку зі Смарт ТВ не варто , якщо користуєтеся нею більше одного разу на тиждень. Подумайте самі: якщо так постійно робити, то це буде незручно для вас. Системі потрібно буде підвантажуватись заново, а це займає деякий час.
Крім того, програми будуть закриватися і при підключенні знову завантажуватимуть дані, витрачати трафік. Виростає і навантаження на залізо в приставці, яке, будемо відвертими, не топове як у смартфонів. Але відключати приставку потрібно хоча б раз на тиждень. Але навіщо? Все просто.
А чи потрібно відключати Андроїд-приставку на ніч ? Це залежить від ваших уподобань. Зазвичай умовний Xiaomi Mi TV Stick взагалі не чіпають і залишають його підключеним до телевізора. Виймати його з роз’єму HDMI не потрібно, якщо користуєтеся щодня: це можна порівняти з тим, якщо постійно вимкнути телевізор на Android TV з розетки — про це ми нещодавно розповідали. Достатньо лише вимкнути сам телевізор із пульта, а приставка сама перейде в режим очікування і витрачатиме мінімум енергії.
А ось при тривалій відсутності я рекомендував би все ж дістати її з роз’єму телевізора. Так ви заощадите трохи електроенергії, знизите знос комплектуючих і шанс того, що її випадково відламають свійські тварини.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…