Майже кожен сьогодні має домашню мережу на основі Wi-Fi-маршрутизатора. Але про наступні його функції знають мало хто.
Wi-Fi-роутер насправді має велику кількість функцій, крім безпосереднього доступу до Інтернету. І про ці функції мало хто знає.
Контроль доступу . Для активації функції батьківського контролю необхідно увійти до веб-інтерфейсу маршрутизатора. На нього можна за IP-адресою: зазвичай він позначається “192.168.0.1” або “192.168.1.1”. Точна комбінація цифр є на корпусі роутера. Після цього необхідно зайти в налаштування доступу, вказати там MAC-адресу пристрою, часи, що забороняються сайти.
VPN . Насамперед вам потрібно знайти надійного VPN-провайдера з відповідними послугами. Зазвичай з’єднання після цього відбувається за кілька хвилин.
USB-порт . Найчастіше через нього підключають принтери. Але також можна через цей порт створити локальне хмарне сховище, підключити додаткове джерело Інтернету.
Хмарне сховище . Вам знадобиться додатковий пристрій: наприклад, флешка або зовнішній жорсткий диск. Підключіть їх через веб-інтерфейс, встановіть параметри доступу та користуйтеся.
Резервний Інтернет . USB-порт можна використовувати як WAN-порт. Таким чином, ви можете підключити до USB-роз’єму модем або смартфон з налаштованим тарифом.
Посилення сигналу . Ця функція буде корисна тим, хто має вдома ще один роутер, яким він не користується. Систему роутерів ви можете створити бездротовим або дротовим способом.
У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…
А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…