Стало відомо, де не можна ставити Wi-Fi роутер: у будинку погано працюватиме інтернет

Wi-Fi роутер вже давно став незамінною річчю в домашньому побуті. Він роздає інтернет, без якого складно уявити будні та вихідні сучасної людини. Названі місця, де не можна ставити пристрій – сигнал надходитиме гірше через перебої, або з’єднання буде відсутнє.

Вибір розташування Wi-Fi роутера важливий, тому що від цього залежить дальність інтернет-сигналу та його якість. Вдале розташування маршрутизатора значно покращує роботу домашнього Wi-Fi. Щоб інтернет-покриття у квартирі чи будинку було оптимальним, гаджет потрібно розміщувати вище – на полиці, антресолях чи шафі.

 

 

Як повідомив Santeplus, багато хто встановлює роутер на холодильник, але не слід цього робити. Маршрутизатори повинні працювати подалі від металевих предметів та електронних пристроїв.

Також важливо уникати контактів Wi-Fi роутера з мікрохвильовою піччю. Як повідомили фахівці з технологій, вона випромінює потужний сигнал у тому самому діапазоні, що й маршрутизатор, таким чином перебиває його. Тому на кухні краще не розміщувати “домашнього улюбленця”.

Відзначено, що потрібно звернути увагу на антени Wi-Fi роутера та їх функції. Якщо антен більше двох, не слід спрямовувати їх у одну сторону. Краще якщо вони будуть розміщені у різних положеннях, щоб охопити ширший діапазон з’єднання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я