Часто люди ставлять смартфони на зарядку, коли лягають спати, а потім відключають уранці з повним зарядом і знову ходять цілий день до повного (або майже повного) розряду. Коли акумуляторам потрібно 4-6 годин для заряджання, зарядка вночі була логічною. Але час минав, технології рухалися вперед і тепер смартфони можуть заряджатися за годину і навіть швидше.
Час зарядки значно зменшився, і тепер виробники рекомендують використовувати інші способи поповнення заряду. автономної роботи при меншій вазі. Чудово, але є один момент, який не дуже подобається літій-іонним батареям – це зниження заряду до 0 відсотків і подальше підвищення його до повної зарядки.
Apple та інші виробники радять тримати заряд батареї смартфона на рівні від 30 до 80 відсотків. Дозарядка до 100 відсотків не є оптимальним рішенням, хоча й необов’язково нашкодить батареї, а ось регулярне зниження заряду до 0 відсотків може призвести до передчасного виходу з ладу акумулятора. Однак, вважається хорошим тоном раз на місяць проводити повну зарядку від 0 до 100 відсотків, щоб підтримувати батарею в хорошому стані.
У всіх інших випадках краще періодично поповнювати заряд акумулятора протягом дня, щоб він залишався в тій же зоні. Сподіваємося, це дозволить зберегти батарею працездатною якнайдовше. Щоб полегшити це завдання, рекомендується мати на роботі або в машині додатковий зарядний пристрій, щоб ви могли підключити до нього iPhone, коли побачите, що батарея сідає.
Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…
Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…
Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…
Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…
Чутки про нові моделі Samsung Galaxy S25 вже викликають велику зацікавленість серед шанувальників бренду. У…
Згідно з останнім звітом, опублікованим North American Electric Reliability Corporation (NERC), північноамериканські електромережі можуть зіткнутися…