Названо секрети браузерів, про які ви могли не знати

Браузери є найважливішими інструментами для навігації в Інтернеті, але існує безліч прихованих функцій і клавіш, які можуть зробити вашу роботу в Інтернеті ще краще. Ось деякі секрети браузерів, про які ви, можливо, не знаєте.

Режим приватного перегляду

У більшості браузерів є режим приватного перегляду, в якому не зберігається історія переглядів, файли cookie або тимчасові файли. Це може бути корисним під час перегляду конфіденційних або особистих сторінок. Щоб перейти в режим приватного перегляду, знайдіть відповідну опцію в меню браузера або скористайтеся клавішами, наприклад “Ctrl + Shift + N” у Google Chrome.

Клавіатурні скорочення

Клавіатурні скорочення допоможуть вам заощадити час та сили під час перегляду веб-сторінок. Загальні клавіші включають “Ctrl + T” для відкриття нової вкладки, “Ctrl + W” для закриття вкладки і “Ctrl + L” для переходу до адресного рядка. Повний список клавіш можна знайти в розділі довідки браузера.

Розширення браузера

Розширення браузера – це невеликі програми, які додають додаткові функції у ваш браузер. Вони можуть використовуватися для вирішення різних завдань, таких як блокування реклами, збереження паролів та покращення якості перегляду веб-сторінок. Щоб встановити розширення, відвідайте магазин розширень браузера та додайте розширення до браузера.

Додавання веб-сайтів до закладок

Закладки – це швидкий та простий спосіб зберегти сайти, які ви хочете відвідати знову. Щоб додати сайт до закладок, натисніть на значок зірки в адресному рядку браузера або скористайтеся поєднанням клавіш “Ctrl+D”. Доступ до закладок можна отримати, натиснувши піктограму закладок на панелі інструментів браузера.

Управління вкладками

Коли відкрито багато вкладок, буває важко встежити за тим, що ви переглядаєте. Щоб упорядкувати вкладки, можна використовувати інструменти керування вкладками, наприклад, групи вкладок або закріплення вкладок. У деяких браузерах також можна зберегти групу вкладок як одну закладку, щоб згодом легко отримати доступ до неї.

Налаштування домашньої сторінки

Ви можете налаштувати домашню сторінку браузера так, щоб на ній відображалися ваші улюблені сайти, стрічка новин або будь-який інший вміст. Для цього відкрийте нову вкладку та натисніть кнопку “Налаштувати”.

Історія переглядів.

Ваш браузер зберігає записи про відвідувані вами веб-сайти, що може бути корисним для простеження ваших кроків або пошуку сайту, який ви відвідували раніше. Щоб отримати доступ до історії відвідувань, натисніть піктограму історії на панелі інструментів браузера.

Насамкінець слід зазначити , що браузери мають безліч прихованих функцій і поєднань клавіш, які можуть поліпшити ваш досвід роботи в Інтернеті. Вивчивши ці функції, ви зможете максимально використати можливості свого браузера та спростити роботу в Інтернеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я