Напевно, багато власників смартфонів стикалися з проблемою швидкого зносу акумулятора. В результаті доводиться замінювати батарею, а це нерідко обходиться “в копієчку”.
Щоб уникнути непотрібних витрат і продовжити «життя» акумулятора, розповімо про найбільш типові помилки, які відбуваються під час заряджання смартфонів.
Як кажуть, попереджений – озброєний. Не допускаючи цих помилок, ви уникнете ряду непотрібних проблем.
Деякі вважають, що гаджети можна заряджати за будь-яких температурних умов, будь то спека або лютий мороз. Аж ніяк! У жодному разі за таких екстремальних температур не можна ставити на зарядку мобільник.
Інакше батарея вашого пристрою зазнає величезного навантаження, а це загрожує не просто швидким зносом, а й часом виведенням з ладу батареї. А при спеці ще (були випадки) може статися спалах.
Чимало користувачів спеціально дають розряджатися гаджету до повного нуля. І дуже неправильно роблять. Експерти радять ставити на зарядку пристрій, коли індикатор інформує про 20-10% заряду, що залишився.
До речі, у деяких моделях автоматично повідомляється, коли смартфон розряджено до такого рівня. А щодо максимального рівня заряду – фахівці рекомендують не чекати 100 %, а можна ставити на зарядку при 80 %.
Деякі люди використовують смартфон навіть тоді, коли він перебуває на зарядці. А це зовсім не рекомендується.
Не треба в момент зарядки переглядати відео, грати в мобільні ігри, експлуатувати інші важкі програми, в тому числі соцмережі. Це може призвести до надмірного навантаження і перегріву батареї.
Компанія Vertu готує до виходу кнопковий телефон Signature S+ на базі Android з люксовим дизайном…
Користувачі скаржаться на баги в оновленні iOS 18.2, яке Apple випустила в середині грудня. Що…
Фахівці ІБ-компанії Cyfirma виявили шкідливе ПЗ під назвою FireScam, спрямоване на крадіжку даних користувачів Android-пристроїв,…
Бред Сміт (президент Microsoft) вважає, що такий крок допоможе країні зберегти лідируючі позиції у світових…
Samsung готує до випуску нову модель смартфона - Galaxy S25 Ultra, який обіцяє бути компактнішим…
Функція Apple Intelligence, що використовує ШІ для узагальнення повідомлень, зазнала критики з боку BBC і…