Як зрозуміти, що батарея смартфона потребує заміни

Акумулятори мобільних пристроїв мають певний ресурс роботи. У міру експлуатації смартфона АКБ зношується. Від вартості гаджета цей процес не залежить. Зносу схильні всі батареї. Експерти пояснили, як зрозуміти, що настав час для встановлення нового акумулятора.

До основних ознак зношеності АКБ можна віднести уповільнення роботи пристрою, перегрів, часті зависання та низьку автономність. Перед тим, як міняти батарею, експерти рекомендують протестувати її на придатність. Для цього можна використовувати як вбудовані системні інструменти, так і інші програми.

У налаштуваннях смартфонів Samsung і Xiaomi є розділ «Акумулятор». У ньому відображається максимальна ємність АКБ. У міру експлуатації пристрою вона знижується.

Власники смартфонів інших виробників можуть використовувати для перевірки стану акумулятора програму AccuBattery . З його допомогою можна дізнатися, які програми є «ненажерливими». Для визначення реального зношування акумуляторного блоку смартфона необхідно розрядити його до 15%. Далі слід зарядити батарею до 100%. Після цього можна відкривати програму AccuBattery. Якщо ємність АКБ нижче 80%, її краще замінити.

Слід пам’ятати, що зношена батарея набагато гірше тримає заряд на холоді. Досить часто це призводить до мимовільного відключення апарата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я