За останні 20 років інтернет помітно прискорився – зараз багато провайдерів можуть у квартиру провести оптоволокно зі швидкістю до 1 Гбіт/сек. Але ще зустрічаються місця, де інтернет працює дуже повільно через мобільну мережу 3G або навіть 2G. Як працювати із таким підключенням? Дам кілька слушних порад, які іноді використовую сам, коли перебуваю в поїздках.
У зображень, які відображає браузер, іноді великий об’єм. Сучасний сайт так може за картинками споживати по 50-100 мегабайт трафіку за 1 завантаження. Це дуже багато. У налаштуваннях будь-якого браузера можна вимкнути відображення зображень. Так, без картинок дивитися сайт складно, але якщо вони не важливі, а потрібна текстова інформація? Цей спосіб добре допомагає хоч якось скористатися інтернетом.
Якщо інтернет працює зовсім погано, то не завжди допоможе відключення зображень. Майже кожен веб-сайт має десятки скриптів, які підключаються до різних сайтів, наприклад, для надсилання аналітичних даних. Відключаємо в налаштуваннях браузера яваскрипт і можна з сайту буде «вивудити» текстову інформацію.
Знову ж таки не з кожного — якщо сайт повністю збирається через JavaScript, то відключення скриптів призведе до того, що ви взагалі ніякої інформації не побачите. Але для більшості простих ресурсів цей спосіб працює. Також розробники сайтів часто залишають текстову інформацію в тілі веб-сторінки для кращої індексації – потрібно знайти через консоль браузера.
Оновлення Windows можна призупинити в налаштуваннях на той час, поки ви не матимете доступу до швидкісного інтернету. Також потрібно вимкнути оновлення програм у налаштуваннях та подивитися через диспетчер завдань, який софт працює у фоні і може використовувати доступ до мережі. Ті програми, які синхронізуються з віддаленими серверами, споживають ваш трафік і знижують швидкість.
Просунуті користувачі можуть скористатися спеціальними програмами, наприклад NetworkMiner, які покажуть всю мережну активність в даний момент. Можна буде дізнатися, яка програма або служба навантажує канал, і відключити на час споживання трафіку.
Якщо вам потрібно завантажити щось із мережі, а з’єднання обривається, то можна використовувати різний софт, який допоможе вам завантажити файл. Навіть якщо з’єднання буде скинуто, то вдасться будь-якої миті продовжити завантаження. Ще можна використовувати торрент-трекери, тільки не забути відключити повністю роздачу.
Якщо ви використовуєте месенджери на ПК, то в налаштуваннях необхідно відключити завантаження медіафайлів, стікерів та іншого – весь медіаконтент споживає ваш трафік та звужує швидкісний канал підключення до інтернету.
Якщо ви роздаєте інтернет на ноутбук зі смартфона, потрібно переконатися в тому, що у вашому девайсі також нічого іншого не споживає трафік — будь-яке підключення зменшуватиме кінцеву швидкість.
Знаєте, на перший погляд, телефон здається ідеальним другом. Він завжди поруч, допомагає в складних ситуаціях,…
У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…