Чи можна залишати увімкненим мобільний інтернет на смартфоні

Щоб залишатися завжди на зв’язку, багато хто ніколи не відключає передачу даних у своєму смартфоні. Однак таке рішення може призвести до згубних наслідків для самого гаджета.

Чому важливо відключати мобільний інтернет, якщо ви не користуєтеся ним, пише Ukr.Media.

Економія заряду акумулятора

Безперервна передача даних на смартфоні відображається на енергоживленні. При цьому значно швидше споживається заряд акумулятора, якого не вистачає до кінця дня. Важливо запам’ятати, що різні оновлення та обмін даними вантажать систему та їдять батарею. По можливості краще вибирати підключення до Wi-Fi, ніж мобільного інтернету.

Економія трафіку

Безлімітний мобільний інтернет є не у кожного, і якщо ви не входите до списку щасливчиків, цей пункт саме для вас. Якщо мобільний інтернет включений у вашому смартфоні, навіть якщо ви ним не користуєтеся, програмне забезпечення все одно буде автоматично оновлюватися, соцмережі приймати повідомлення, а інші програми надсилати на сервер свої дані. Тобто, трафік все одно йтиме, користуєтеся ви телефоном чи ні.

Тут також є перевага за бездротовою мережею. Тільки підключившись до Wi-Fi, не потрібно стежити за витраченим трафіком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 КОМЕНТАРІ

  1. О, а не було тексту)). Ну зараз є економія даних на смартфоні. Також обмеження фонових даних. Якщо увімкнути це все і залишити мобільні дані, то повідомлення будуть приходити тільки від обраних додатків. Нажаль постійно інтернет потрібен для роботи, оновлення новин, а також і для самого додатку “Тривога”. Тому тут вже як вийде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я