Статті

Що потрібно оновити, щоб отримати максимально безпечний смартфон

Share
Час читання: 2 хв.

Як ви думаєте, ваш смартфон у безпеці? Зараз ми говоримо не про індекс пилу та вологозахисту, міцності чохла чи захисного скла. Не менш важливо, щоб ваш смартфон був захищений зсередини.

По суті, у смартфонах все непогано влаштовано, і вони мають базовий захист системи. Однак, від ваших своєчасних дій залежить те, наскільки цей стан збережеться. Правильні налаштування, регулярне оновлення та т.і. Все це збереже пристрій у безпеці.

Потрібно розуміти, що не всі програми та програми, встановлені на смартфоні, впливають на його безпеку. Від одних залежить працездатність, від інших – веселе дозвілля. При цьому є 2 компоненти, оновлення яких обов’язково, щоб смартфон працював, як повинен і нічого не загрожував цьому.

Оновлення ОС

Можливість завантажити та встановити більш сучасну версію операційної системи є не у всіх. Наприклад, деякі виробники дають запас у 2-4 роки. Для користувачів пристроїв Apple це 5 років. Коли смартфон «старше», повідомлення про чергове оновлення перестануть приходити. Проходить не так багато часу, і деякі програми також перестають оновлюватися, оскільки це не працюватиме з вашою версією ПЗ.

Крім оновлення ОС, виробники нерідко випускають пакетні оновлення деяких параметрів, наприклад безпеки. Так що навіть якщо ОС вже не оновлюється, не забувайте перевіряти доступні оновлення в установках і встановлювати їх. Інакше смартфон відмовиться працювати набагато швидше.

Браузер

Багато користувачів вважають, що актуального антивірусу достатньо захисту пристрою. Це так, проте остання версія браузера не менш важлива. У кожному оновленні розробники не лише правлять недоліки, а й усувають недоробки, які впливають на безпеку.

Браузер – це двері в інтернет, а антивірусник – сигналізація. Звідки беруться віруси та інші погрози?

Виходить, що для забезпечення безпеки смартфона достатньо поставити гарні двері. Може, сигналізація і не стане в нагоді…

Наша порада: регулярно оновлюйте браузер та ОС. Не вмієте – зверніться до сервісного центру. Краще вчасно попередити загрозу, аніж потім боротися з наслідками.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Samsung знову попереду: Galaxy S25 Slim обіцяє бути тоншим за iPhone 17 Air

    Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…

    20.12.2024

    YouTube оголошує війну клікбейту: що чекає на відео з надмірними заголовками

    Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…

    20.12.2024

    Сем Альтман анонсує o3: що відомо про новий проект

    Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…

    20.12.2024

    Співпраця Apple і NVIDIA: що стоїть за новою угодою

    Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…

    20.12.2024

    Google Chrome отримав AI-захист від шахраїв: покрокова інструкція з увімкнення

    Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…

    20.12.2024

    Топ-5 найкращих навушників до 10 тисяч гривень

    Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…

    20.12.2024