Статті

Чи варто оновлювати свій смартфон та що буде, якщо цього не робити

Share
Час читання: 2 хв.

Думаю кожен власник смартфона жодного разу запитував себе “А чи варто оновлювати свій смартфон і що взагалі буде якщо цього не робити?” Зрештою більшість все одно оновлюють і для багатьох це позначається позитивно, а деякі часто бувають незадоволені тим, що оновили свій пристрій і морочитися з переходом на стару версію прошивки не хочеться тому що на пряму виробник цього зробити не дає.

У цій статті, якраз таки розберемо, чи варто оновлювати свій пристрій до нової версії або краще залишитися на старій. Сподіваюся, стаття буде вам цікава, а головне корисна. Приємного читання.

Спершу розберемо плюси, звичайно, вони очевидні, але не згадати їх було б не зовсім правильно.

1. Нові функції. Перше і основне для чого в принципі існують оновлення – це щоб ваш пристрій більш прогресивним і функціональним. З кожним подальшим оновленням виробники намагаються додати у ваш пристрій щось нове, що зробить користування ним більш комфортним і зручним.

2. Друга за значимістю причина оновлень. Це виправлення наявних програмних недоліків у пристрої. Дуже часто бувають ситуації, що після виправлення одних помилок з’явиться вдвічі більше за інші, але це вже зовсім інше питання. Одне із завдань оновлень виправити помилки допущені у попередньому оновленні.

3. Дизайн. Для багатьох це важливо, для багатьох немає. Але я все ж таки віднесу це до плюсів. Після оновлення може змінитися дизайн іконок, додатків, а можливо повністю переконструюється дизайн всередині пристрою, який приївся за час тривалого користування.

Якщо справа стосується мінусів, їх теж чимало.

1. Найпоширеніший мінус. Це лаги та глюки в якихось окремих програмах або повній роботі смартфона. Як я вже торкнувся вище, часом виправляючи одні мінуси у виробників з’являється ще більше нових.

І найчастіше через гарячі терміни випуску, вони викочують оновлення, а вже потім починають розгрібати проблеми. Тому відразу краще не оновлювати, а почекати та почитати про нове оновлення, якщо проблеми є ви вже заздалегідь знатимете про них

2. Мало пам’яті. Нові оновлення часом дуже жорстко поводяться з вашою пам’яттю, що бюджетники потім ледве працюють. Якщо у вас на смартфоні немає зайвої пам’яті, то оновлюватись точно не варто

3. Деякі програми можуть не підтримуватись. Ця проблема дуже рідко виникає, але все-таки вона є.

4. Прискорюється зношування акумулятора. Кожне нове оновлення, як я вже говорив, несе з собою нові функції та анімації. Знову ж таки якщо у вас флагманський або навіть, середньобюджетний девайс, то це особливо сильно не навантажить ваш процесор. А ось у бюджетниках навантаження збільшується дуже пристойно, що негативно впливає на роботу акумулятора.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Шахраї в Telegram використовують нову схему обману

    У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…

    16.11.2024

    Xiaomi 15 Pro показав кращі результати за iPhone 16 Pro Max у тестах батареї

    За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…

    16.11.2024

    Samsung запатентувала смартфон з вібруючим дисплеєм

    У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…

    16.11.2024

    Samsung готує бета-версію One UI 7

    Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…

    16.11.2024

    YouTube заполонили піратські фільми у високій якості

    На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…

    16.11.2024

    Casio представила розумне кільце у стилі класичного G-SHOCK 5000 з вбудованим екраном

    Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…

    16.11.2024