Статті

Які фото краще видалити з телефону

Share
Час читання: 2 хв.

Фотографії та відео займають майже всю пам’ять у вашому телефоні? Галерея із зображеннями перевантажена знімками їжі, списками покупок та смішними картинками? А найкращі кадри ви ледве зможете знайти в цьому цифровому лігві?

Щоб миттєво знайти необхідний знімок, який ви хочете показати комусь або опублікувати його в соцмережі, візьміть за звичку щодня очищати пам’ять пристрою від старих фотографій. Наприкінці кожного дня витратите 3 хвилини на те, щоб переглянути фотоальбом та видалити вже неактуальні зображення.

1. Скріншоти

Як правило, вони потрібні тут і зараз, або для швидкого відправлення їх комусь через Whatsapp. Якщо вам потрібні ці кадри, то ви завжди можете створити дошку настрою у зовнішній програмі, наприклад, в Pinterest, після чого видалити їх зі смартфона.

2. Нечіткі фотографії

Повірте, жоден професійний фотограф не буде свідомо робити знімки повністю розмитими або розфокусованими. І ви не зможете опублікувати такі кадри в Соціальній мережі, тому вони вам справді не потрібні.

3. Фото їжі

Та це давно стало мейнстримом, але якщо не сфотографувати страву в найкращому ресторані міста, то це все одно, що навіть не доторкнутися до неї! Звичайно, йдеться про додавання фото до «Інстаграм». Але навіть красиво оформлена тарілка з делікатесами — не той кадр, який ви поставите в рамку, додайте до сімейного фотоальбому або використовуєте для іншого контенту, тому після того, як ви поділилися з друзями та передплатниками історією гарного сніданку чи вечері, то не соромтеся та сміливо натисніть кнопку «Видалити».

4. Тимчасові файли

Під цим маються на увазі списки покупок, ціни на продукти, оголошення, розклад руху транспорту, кількість місць для паркування в торговому центрі, спілкування в месенджері і знімки з примірної в магазині. Більшість фотографій можна спокійно видалити з пристрою наприкінці дня.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    5 продуктів Apple, які ймовірно знімуть з виробництва вже наступного місяця

    Згідно з джерелом, йдеться про майбутню невелику презентацію, на якій Apple покаже всьому світу нові…

    29.09.2024

    Samsung представила нові флагманські планшети Galaxy Tab S10+

    Samsung анонсувала дві моделі флагманських планшетів: Galaxy Tab S10+ з дисплеєм 12,4 дюйми та Galaxy…

    29.09.2024

    Google Messages отримає функцію захисту від шахрайства

    З'явилася інформація про те, що Google впроваджує нове доповнення до свого додатку для обміну повідомленнями…

    29.09.2024

    На Львівській митниці виявили незадекларовані iPhone 16 Pro і планшети вартістю близько 3 млн грн

    На пункті пропуску "Краківець-Корчова" митники виявили незадекларовані товари на суму близько 3 мільйонів гривень, серед…

    29.09.2024

    OnePlus 13 отримає підтримку зарядки на 100 Вт

    Згідно з нещодавніми витоками, OnePlus 13 матиме дротову зарядку SuperVOOC потужністю 100 Вт, що виділить…

    29.09.2024

    В жовтні гравців Warframe очікують два масштабних оновлення

    У жовтні для популярної екшен-RPG Warframe заплановано два великі оновлення. Компанія Digital Extremes представила на…

    29.09.2024