Статті

Які фото краще видалити з телефону

Share
Час читання: 2 хв.

Фотографії та відео займають майже всю пам’ять у вашому телефоні? Галерея із зображеннями перевантажена знімками їжі, списками покупок та смішними картинками? А найкращі кадри ви ледве зможете знайти в цьому цифровому лігві?

Щоб миттєво знайти необхідний знімок, який ви хочете показати комусь або опублікувати його в соцмережі, візьміть за звичку щодня очищати пам’ять пристрою від старих фотографій. Наприкінці кожного дня витратите 3 хвилини на те, щоб переглянути фотоальбом та видалити вже неактуальні зображення.

1. Скріншоти

Як правило, вони потрібні тут і зараз, або для швидкого відправлення їх комусь через Whatsapp. Якщо вам потрібні ці кадри, то ви завжди можете створити дошку настрою у зовнішній програмі, наприклад, в Pinterest, після чого видалити їх зі смартфона.

2. Нечіткі фотографії

Повірте, жоден професійний фотограф не буде свідомо робити знімки повністю розмитими або розфокусованими. І ви не зможете опублікувати такі кадри в Соціальній мережі, тому вони вам справді не потрібні.

3. Фото їжі

Та це давно стало мейнстримом, але якщо не сфотографувати страву в найкращому ресторані міста, то це все одно, що навіть не доторкнутися до неї! Звичайно, йдеться про додавання фото до «Інстаграм». Але навіть красиво оформлена тарілка з делікатесами — не той кадр, який ви поставите в рамку, додайте до сімейного фотоальбому або використовуєте для іншого контенту, тому після того, як ви поділилися з друзями та передплатниками історією гарного сніданку чи вечері, то не соромтеся та сміливо натисніть кнопку «Видалити».

4. Тимчасові файли

Під цим маються на увазі списки покупок, ціни на продукти, оголошення, розклад руху транспорту, кількість місць для паркування в торговому центрі, спілкування в месенджері і знімки з примірної в магазині. Більшість фотографій можна спокійно видалити з пристрою наприкінці дня.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Samsung знову попереду: Galaxy S25 Slim обіцяє бути тоншим за iPhone 17 Air

    Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…

    20.12.2024

    YouTube оголошує війну клікбейту: що чекає на відео з надмірними заголовками

    Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…

    20.12.2024

    Сем Альтман анонсує o3: що відомо про новий проект

    Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…

    20.12.2024

    Співпраця Apple і NVIDIA: що стоїть за новою угодою

    Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…

    20.12.2024

    Google Chrome отримав AI-захист від шахраїв: покрокова інструкція з увімкнення

    Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…

    20.12.2024

    Топ-5 найкращих навушників до 10 тисяч гривень

    Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…

    20.12.2024