Статті

Які фото краще видалити з телефону

Share
Час читання: 2 хв.

Фотографії та відео займають майже всю пам’ять у вашому телефоні? Галерея із зображеннями перевантажена знімками їжі, списками покупок та смішними картинками? А найкращі кадри ви ледве зможете знайти в цьому цифровому лігві?

Щоб миттєво знайти необхідний знімок, який ви хочете показати комусь або опублікувати його в соцмережі, візьміть за звичку щодня очищати пам’ять пристрою від старих фотографій. Наприкінці кожного дня витратите 3 хвилини на те, щоб переглянути фотоальбом та видалити вже неактуальні зображення.

1. Скріншоти

Як правило, вони потрібні тут і зараз, або для швидкого відправлення їх комусь через Whatsapp. Якщо вам потрібні ці кадри, то ви завжди можете створити дошку настрою у зовнішній програмі, наприклад, в Pinterest, після чого видалити їх зі смартфона.

2. Нечіткі фотографії

Повірте, жоден професійний фотограф не буде свідомо робити знімки повністю розмитими або розфокусованими. І ви не зможете опублікувати такі кадри в Соціальній мережі, тому вони вам справді не потрібні.

3. Фото їжі

Та це давно стало мейнстримом, але якщо не сфотографувати страву в найкращому ресторані міста, то це все одно, що навіть не доторкнутися до неї! Звичайно, йдеться про додавання фото до «Інстаграм». Але навіть красиво оформлена тарілка з делікатесами — не той кадр, який ви поставите в рамку, додайте до сімейного фотоальбому або використовуєте для іншого контенту, тому після того, як ви поділилися з друзями та передплатниками історією гарного сніданку чи вечері, то не соромтеся та сміливо натисніть кнопку «Видалити».

4. Тимчасові файли

Під цим маються на увазі списки покупок, ціни на продукти, оголошення, розклад руху транспорту, кількість місць для паркування в торговому центрі, спілкування в месенджері і знімки з примірної в магазині. Більшість фотографій можна спокійно видалити з пристрою наприкінці дня.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024