Статті

Найкращі безкоштовні антивіруси на Android

Share
Час читання: 2 хв.

Усі знають, що на пристрої з виходом в інтернет має бути антивірусник. Ось тільки мало хто згадує, що телефон також потребує захисту. Більше того, на смартфонах зберігається стільки особистих даних, що захист має бути більшим, ніж хорошим. Які ж програми антивірусного захисту дають гарантію, що ваш пристрій у безпеці?

Malwarebytes

Це програма мобільної безпеки, яка захищає практично від будь-якої загрози, будь то шкідлива програма або фішинговий сайт. Безперечно, цей антивірусник є високотехнологічним, має великі можливості: швидке сканування на наявність загроз, блокування та видалення шкідливих об’єктів, автоматичне оновлення тощо.

Є одне “але”. Якщо потрібний постійний захист, який буде на варті безпеки 24/7, а не в періоди сканування, то доведеться сплатити не стандартний захист, а преміум.

Bitdefender

Це один з небагатьох антивірусів, який навіть у безкоштовній версії не завалюватиме вас рекламою чи іншою непотрібною та марною інформацією. Ще один його плюс це низькі вимоги. Тобто він не вимагатиме багато пам’яті і не сильно зменшить продуктивність при скануванні. Його не потрібно налаштовувати, а лише завантажити та встановити, а далі він все робитиме сам.

Цей антивірус перевіряє пристрій, а потім, кожну програму, яку ви встановлюєте на смартфон.

Eset Mobile

Спочатку додаток безкоштовний. Воно може практично все те саме, що і деякі платні антивірусники. Сканує та блокує, обмежує доступ чи скачування, попередить про загрозу тощо. Звісно, ​​є й платне доповнення, яке дає набагато більше можливостей. Наприклад, ширший спектр загроз для перевірки та інші принади.

До речі, Eset не просто захищає пристрій, а й веде журнал, де вказує всі загрози та віруси, які були знешкоджені. Так ви зможете зрозуміти, куди наступного разу заходити не варто.

Це не весь список антивірусних програм, проте це найкращі з них, на нашу думку. Який би захист ви не вибрали, головне, щоб ваш пристрій залишався у безпеці.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: поради
  • Останні записи

    Нова ера тонких флагманів: Samsung Galaxy S25 Slim вийде в лютому 2025

    Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…

    24.12.2024

    Розробка безрамкового iPhone: чому Apple не встигає до 2026 року

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…

    24.12.2024

    WhatsApp отримає нову функцію: сканування документів прямо в додатку

    Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…

    24.12.2024

    Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 прокоментували можливість випуску на PlayStation 5

    Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…

    24.12.2024

    Apple зіштовхнулася з труднощами при створенні iPhone з безрамковим екраном

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…

    24.12.2024

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024