Статті

Що робити, якщо смартфон постійно вимикається на вулиці

Share
Час читання: 2 хв.

На холоді акумулятор телефону швидко переохолоджується та втрачає заряд, тому пристрій повністю вимикається. Розповідаємо, як завжди бути на зв’язку та не допускати переохолодження.

Намагайтеся не діставати телефон із кишені

Гаджет повинен залишатися сухим і зсередини, і ззовні. Причому це правило діє навіть у сонячні зимові дні. Коли після холоду ви заходите у тепле приміщення, на екрані утворюється конденсат. Він з’являється при різких перепадах температури і не щадить навіть пристрої із захистом від вологи. Краплі проникають у плату і осідають у динаміках, що призводить до їхнього виходу з ладу.

Встановіть програму для оптимізації батареї

Намагайтеся стежити за актуальною ємністю акумулятора та його зносом. Для цього варто завантажити на телефон програму для моніторингу. Воно повідомить, скільки часу телефон може працювати до наступної зарядки і на скільки його потрібно залишити підключеним до мережі, щоб не перезарядити.

Активуйте адаптивний режим акумулятора

Для продовження роботи акумулятора існує адаптивний режим. Ви можете увімкнути налаштування телефону. Після цього штучний інтелект вивчить поведінку користувача при використанні додатків і на базі цих даних надасть програмам статус, за рахунок чого збільшиться час автономної роботи телефону.

Тримайте телефон у чохлі

Мастхев для нашої зими – утеплений чохол. Цей аксесуар виготовляють із матеріалу, який близький до зимових пуховиків. Він уповільнює теплообмін між пристроєм та морозним повітрям та збільшує термін роботи смартфона.

Грійте смартфон руками

Найпростіше це робити у момент використання. Якщо на морозі вам зателефонували, намагайтеся захистити пристрій теплом рук.

Використовуйте навушники

Якщо телефон потрібен здебільшого для прийому вхідних дзвінків, тримайте його ближче до себе і використовуйте навушники. Для морозної погоди найкраще підійдуть дротяні – вони точно не розрядяться в самий невідповідний момент.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024