Статті

Названо звички, які шкодять вашому смартфону

Share
Час читання: 2 хв.

Багато хто не вміє правильно користуватися гаджетом, через що він швидко виходить з ладу. Нижче буде описано найнебезпечніші звички, здатні нашкодити смартфону.

Використання у ванні

Це не лише погана, а й небезпечна звичка, особливо якщо телефон стоїть на зарядці. Контакти з водою можуть призвести до удару струмом. Але навіть якщо смартфон не стоїть на зарядці, ним все одно не варто скористатися. Падіння у воду згубні для техніки, а ремонт коштуватиме кругленьку суму. Бережне ставлення потрібне і взимку, оскільки кучугура — це теж волога.

Немає чохла

Ніхто не застрахований від падіння смартфона. Це може статися зовсім несподівано через незручний рух або неакуратне використання. Результатом стануть фізичні ушкодження. Якщо удар був занадто сильний, то смартфон може вийти з ладу. Саме для таких випадків були придумані захисні плівки та спеціальні чохли. Вони пом’якшують удари під час падіння.

Часта зарядка

Не варто залишати телефон на зарядці на всю ніч. Це шкодить акумулятору. Також не варто заряджати його, коли відсоток не опустився нижче за 50. У сучасних смартфонах є функція автоматичного відключення зарядки, коли акумулятор доходить до 100 або 90%. Рекомендується включити її відразу після покупки.

Використання при сильній спеці або на морозі

Довготривала дія прямих сонячних променів на смартфон сильно шкодить йому. Він починає нагріватися і навіть може вибухнути. Із сильним холодом ситуація не краща. Якщо залишити гаджет на ніч у машині, він втратить пристойну кількість ємності акумулятора. Регулярне використання у несприятливих погодних умовах швидко «вб’є» батарейку, і її доведеться міняти на нову.

Самостійний ремонт

Якщо людина добре знається на техніці, то самостійний ремонт не є поганою ідеєю. Але якщо користувач далекий від сучасних технологій і все одно намагається відремонтувати, то це може призвести до сумних наслідків. Наприклад, людина починає скидати налаштування до заводських, тим самим видаляючи всі дані. Також багато хто встановлює неперевірені додатки, які повинні очищати смартфон від сміття, а насправді заражають його вірусами. Якщо досвіду немає, краще довірити справу професіоналам.

Забивання пам’яті

Якщо пам’ять забита на 90%, смартфон починає відчутно «лагати». Програми відкриваються важко, телефон довго відгукується на торкання по екрану. Потрібно навчитися вчасно очищати непотрібні файли або перекидати їх на інші носії.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Xiaomi представить клавіатуру з вбудованим дисплеєм

    У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…

    17.12.2024

    Перші рендери iPhone 17 Pro Max: що зміниться в дизайні

    Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…

    17.12.2024

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024