Статті

Як заощадити при покупці смартфона: 5 характеристик, за які беруть гроші виробники

Share
Час читання: 2 хв.

Інноваційні телефони зрівнялися з комп’ютерами, маючи велику кількість функцій. Визначити, які характеристики важливі, не так просто. Але є практично непотрібні функції, за які не варто переплачувати. На чому нас намагаються упіймати маркетологи?

Підтримка 5G. Люди звикли користуватись звичайним інтернетом 4G. 5G представляє ще швидший інтернет. Але насправді 95% людей вистачає швидкості, яку забезпечує мережа 4G. Тим більше, що в Україні немає 5G-мереж, технологія знаходиться в тестовому режимі в обмежених зонах. Тому це непотрібний параметр, на який не потрібно звертати увагу при покупці телефону. А коштує ця функція не так дешево.

Частота оновлення екрана. Може бути 144 Гц, 120 Гц, 90 Гц та ін. Цей параметр говорить про те, наскільки плавним здається зображення. Висока частота поновлення потрібна тільки в тому випадку, якщо людина любить грати в ігри. Звичайно, зручніше використовувати телефон, у якого частота оновлення екрана 120 Гц. Але для повсякденних цілей цілком достатньо буде 60 Гц.

Безпровідна зарядка. Цією функцією користується не так багато людей. Найчастіше вдаються до використання стандартного зарядного пристрою, тобто за допомогою шнура. Також бездротову зарядку необхідно буде придбати додатково. При цьому телефон заряджається набагато повільніше, ніж за допомогою звичайного шнура.

Матеріал корпусу. Більшість захисту пристрою використовують чохли. Тому не важливо, з якого матеріалу зроблено корпус.

Великий обсяг пам’яті. Вам потрібно переплачувати за телефон на 512 ГБ? Чи дешевше буде іноді скидати фото і відео, що накопичилися в хмару? Як кажуть експерти, найдоступніші варіанти смартфона – це пристрої з пам’яттю 128 ГБ.

Є низка параметрів, на яких не потрібно економити. При виборі смартфона варто звертати увагу на:

  • об’єм батареї;
  • продуктивність процесора (що він потужніший, тим довше можна буде користуватися пристроєм);
  • якість камери;
  • софт.

Рекомендуємо вибирати пристрої від відомих виробників. Вони гарантують працездатність пристроїв. У маловідомих виробників проблеми із пристроями спостерігаються набагато частіше.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Samsung знову попереду: Galaxy S25 Slim обіцяє бути тоншим за iPhone 17 Air

    Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…

    20.12.2024

    YouTube оголошує війну клікбейту: що чекає на відео з надмірними заголовками

    Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…

    20.12.2024

    Сем Альтман анонсує o3: що відомо про новий проект

    Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…

    20.12.2024

    Співпраця Apple і NVIDIA: що стоїть за новою угодою

    Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…

    20.12.2024

    Google Chrome отримав AI-захист від шахраїв: покрокова інструкція з увімкнення

    Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…

    20.12.2024

    Топ-5 найкращих навушників до 10 тисяч гривень

    Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…

    20.12.2024