Незважаючи на війну в Україні, інтернет-шахраї безсоромно продовжують свою “роботу”. Зловмисники діляться на кілька таборів. Хтось веде атаки заради заробітку грошей, комусь чужа біда схожа на розвагу, інші виступають прямими покровителями кібертероризму (державні хакери). Про це повідомляє life.fakty.com.ua.
Експерт із кібербезпеки Віталій Якушев зазначає, що саме від мети, яку переслідує шахрай, залежить предмет крадіжки. Його можуть цікавити:
“Встановіть на всі пристрої, соцмережі, програми банкінгу складні паролі. Якщо є можливість, активізуйте двофакторну автентифікацію з одноразовими кодами для входу. Щоб самі програми не зламали на пристрої, потрібно також оновлювати забезпечення. Якщо є бажання перейти за підозрілим посиланням, де просять надати особисті дані — переконайтесь у достовірності сайту. Наприклад, якщо це державний ресурс, то адреса має закінчуватися на gov.ua — не всередині адреси, не на початку, а саме наприкінці заслання”, – прокоментував Якушев.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…