Незважаючи на війну в Україні, інтернет-шахраї безсоромно продовжують свою “роботу”. Зловмисники діляться на кілька таборів. Хтось веде атаки заради заробітку грошей, комусь чужа біда схожа на розвагу, інші виступають прямими покровителями кібертероризму (державні хакери). Про це повідомляє life.fakty.com.ua.
Експерт із кібербезпеки Віталій Якушев зазначає, що саме від мети, яку переслідує шахрай, залежить предмет крадіжки. Його можуть цікавити:
“Встановіть на всі пристрої, соцмережі, програми банкінгу складні паролі. Якщо є можливість, активізуйте двофакторну автентифікацію з одноразовими кодами для входу. Щоб самі програми не зламали на пристрої, потрібно також оновлювати забезпечення. Якщо є бажання перейти за підозрілим посиланням, де просять надати особисті дані — переконайтесь у достовірності сайту. Наприклад, якщо це державний ресурс, то адреса має закінчуватися на gov.ua — не всередині адреси, не на початку, а саме наприкінці заслання”, – прокоментував Якушев.
Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…
Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…
Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…
Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…
Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…
Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…