Статті

На що звернути увагу при виборі телевізора

Share
Час читання: 2 хв.

Чи є шанс «промахнутися» з вибором телевізора? І мова не про те, що продавець у магазині в період акції дуже активно розхвалював вам певну марку, а купивши, ви виявили, що все це був не більше, ніж рекламний трюк. Сьогодні ми розповімо про неочевидні факти, які ми ігноруємо при виборі ТБ , а, як показує практика, даремно. Отже, починаємо.

Рідко враховуємо розмір приміщення.

Найчастіше цей параметр не враховується, хоча він дуже важливий. Адже розміри кімнати та відстань до місця перегляду впливають на розмір діагоналі ТБ. 32-дюймова панель у величезній кімнаті дивитиметься і сиротливо, і не продемонструє жодної якості. Можна це, звичайно, порівняти з останнім рядом у кінотеатрі. Свої достоїнства є, але не ефект занурення в контент. З іншого боку і 65-дюймові ТБ у кімнаті 10 метрів – аж ніяк не найкраще рішення.

Оптимальна відстань від екрану телевізора

  • з екраном 32 дюйми – близько 1,5 метрів
  • 2 метра для диагонали 43 дюйма.
  • 2,5 метра для 50 – 55 дюймів;
  • 3 метри та більше для 65 дюймового телевізора.

Це не суворе правило, а скоріше рекомендація, яку завжди варто пам’ятати.

До речі, всі наші телевізори мінімізують шкоду для очей, знижуючи випромінювання синього світла не на шкоду якості картинки. Тому навіть тривалий перегляд не навантажує зір.

Не думаємо про цю підтримку заздалегідь

Цей пункт заслуговує на особливу увагу особливо зараз, коли деякі бренди призупинили роботу своїх представництв у нашій країні. Безумовно, купуючи техніку, ми уявляємо, як ми будемо щасливо її використовувати, а не бігати з нею сервісами.

Проте зайвим явно не буде – дізнатися заздалегідь, чи є сервісні центри цього бренду у вашому місті, як і на яких умовах здійснюється ремонт та обслуговування, а також уточнити доступність комплектуючих (просто про всяк випадок). % шлюбу сучасної техніки вкрай низом, проте там буде все одно набагато спокійніше.

Не цікавимося «Внутрішнім світом» вашого ТБ.

Гаразд, за гарним заголовком стоїть операційна система. Так, сучасні розумні телевізори мають свою ОС, як у мобільному телефоні чи комп’ютері. Саме за рахунок її звичайний ТБ перетворюється на мультимедійний цент з доступом до великої кількості додатків. І перед покупкою дуже важливо дізнатися – на якій ОС працює ваше ТБ .

Справа не в тому, що існую «погані» та «хороші» ОС – це дурниці, кожна система має переваги та недоліки. Але оскільки управляються вони по-різному, мають різний набір додатків, краще заздалегідь шанує про це. Щоб «нова» ОС на відміну від, наприклад, звичної Android не стала для вас занадто великою несподіванкою і не змастила враження від покупки.

Інтерфейс обох систем працює швидко і плавно, налаштування зручні, управління зрозуміле, в обох ОС є магазин додатків, що постійно поповнюється, і це дуже важливо! З телевізорами Toshiba ви завжди насолоджуватиметеся найновішими можливостями телевізора, вони довго не застаріють.

Бажаємо вам випробувати радість від покупки та використання правильно підібраного телевізора.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    3 помилки, яких слід уникати при виборі місця для Wi-Fi-роутера

    У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…

    23.12.2024

    Прогнози на 2025 рік: 5 змін у світі технологій і соціальної сфери

    А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…

    23.12.2024

    iPhone 18 Pro стане конкурентом професійних фотоапаратів

    Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…

    23.12.2024

    3 причини, чому варто вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

    Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…

    23.12.2024

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024