Заряджаємо телефон без зарядки та павербанка: 8 способів

Якщо ви не лудить, а ваш телефон не Nokia 3310, виходити з дому без зарядки для смартфона помилка. Ми зібрали 8 дивних (і не дуже) способів зарядити телефон, якщо немає електрики та паувербанку. Власники айфонів та інших незнімних акумуляторів вам не пощастило.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Пряма зарядка акумулятора

Ми не рекомендуємо пробувати цей спосіб заряджання будинку. Це може призвести до нещасних випадків.

Що робити: Вам знадобиться непотрібний зарядний пристрій, наприклад, від старого телефону. Відріжте роз’єм і, акуратно знявши ізоляцію, вивільніть два дроти. Це ваші «плюс» та «мінус» — зазвичай вони червоного та синього кольору відповідно. Якщо ні, перевірте полярність у склянці із солоною водою: увімкніть зарядку в мережу і по черзі зануріть дроти у склянку. Від мінуса вода завирує.

Вийміть батарею з телефону та приєднайте підготовлені дроти до відповідних контактів на ній (плюс та мінус там підписані), закріпивши скотчем. Щоб не зіпсувати акумулятор, заряджати таким чином пристрій до максимуму не рекомендується. Хвилин через 10-15, коли енергії вже вистачить на потрібний дзвінок, есемеску або вихід в інтернет, краще від’єднати дроти.

Заряджання за допомогою «жаби»

Що робити: “Жаба” – універсальний пристрій для заряджання батарей, незалежно від виду роз’єму. Воно допоможе, якщо ви в місті з розрядженим телефоном і не знайдете зарядку потрібного типу. Це пластикова коробочка зі штекером з одного боку та затискачем з іншого.

Простий і недорогий девайс заряджає акумулятори смартфонів та інших гаджетів, наприклад, фотоапаратів. Щоб підзарядитись, вставте АКБ у затискач, а саму «жабу» вставте в розетку.

Саморобна бездротова зарядка

Якщо у вас є станція бездротової зарядки і телефон, який такий стандарт зарядки не підтримує, можна провести апгрейд.

Потрібно трохи вільного часу, «прямі» руки, клей, дріт та діод. Тож якщо ви завідувач складом електротоварів або вчитель фізики, якого вигнали з дому і доводиться ночувати у школі, спробуйте зварганити Do-It-Yourself-зарядку.

Що робити: З дроту зробіть плоску котушку на 30 витків і наклейте на батарею телефону. Один кінець дроту, що відходить від котушки, приєднайте до мінуса батареї безпосередньо, а другий до плюса через діод. Має заробити; втім, вам як завскладом чи вчителю краще знати.

Заряджання від землі

Такий спосіб підійде, якщо телефон розрядився у довгому турпоході. У цьому випадку у вас, напевно, знайдеться сіль або сода, а під рукою виявляться металеві предмети типу пили або кілочків для намету.

Що робити: Кілочки встромте в землю, обмотайте дротом (краще, за класикою, мідною) і облийте розчином соди або солі. Вільні кінці дроту приєднайте до контактів батареї. Повної зарядки ви не досягнете, але оживіть телефон і «маякнете» кому потрібно, що ви гаразд.

Скотч

Як ми говорили, скотч використовується, щоб закріпити дроти у процесі підзарядки. Але його можна застосувати як самостійний засіб.

Що робити:  Наклейте скотч на контакти батареї та поставте АКБ на місце. Якщо телефон не розряджений намертво, це дасть вам кілька додаткових хвилин.

Нагрівання батареї

Якщо акумулятор трохи нагріти, це може ненадовго запустити хімічні реакції всередині АКБ.

Що робити: Найпоширеніший спосіб нагрівання за допомогою ножа: розжарте клинок на вогні, а потім прикладіть до батареї телефону. Головне не перегрівати акумулятор і не тримати ножа на ньому довго, вистачить і кількох секунд. Інакше ризикуєте втратити батарею остаточно, а ще, можливо, і собі щось підпалите.

Ударна зарядка

Якщо вам потрібно зробити один-єдиний дзвінок, а далі хоч трава не рости і телефон не працюй, спробуйте цей спосіб. Відразу попереджаємо: батарея після такого напевно стане непридатною.

Що робити: Вийміть акумулятор із телефону і сильно вдарте об камінь або бетонну плиту. Якщо вдарити вдало, батарея отримає кілька відсотків заряду. Якщо перестаратися, можна викидати батарею відразу. Зателефонувати за допомогою цього акумулятора ви зможете тільки стукнувши ним перехожого та відібравши нормально заряджений телефон. Але такого ми, звісно, ​​не пропонуємо.

Лимонна батарея

Даний спосіб, скажімо так, не найадекватніший, тому що вам доведеться купити приблизно кілограм лимонів і трохи цвяхів. Витрачені на це гроші, напевно, можна дати тому ж продавцю фруктів в обмін на можливість подзвонити, але якщо вам хочеться дивного — зробіть собі лимонну батарею.

Що робити: У кожен лимон вставте по цвяху і з’єднайте цвяхи мідним дротом, міцно обмотавши капелюшки. Кінці дроту приєднайте до клем батареї. За допомогою такого «пристрою» можна змусити світитися LED-лампочку, так що і 3-5% заряду батареї воно напевно забезпечить.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.