Налаштування смартфону не обмежуються однойменним розділом у меню пристрою. Є й інший спосіб змінити або протестувати різні параметри, прихований від користувачів інженерне меню.
Інженерне меню або Engineering Mode — спеціальний розділ, що включає більш глибоке налаштування параметрів телефону, а також тестування його функцій. Звичайні користувачі не зможуть натрапити на нього випадково, оскільки меню навмисно приховано.
Його первинне завдання – допомагати розробникам налаштовувати та перевіряти роботу смартфона у різних режимах. Однак і досвідченим користувачам інженерне меню може бути корисним: у ньому можна не тільки перевірити працездатність пристрою, але й змінити деякі його характеристики, наприклад, збільшити максимальну гучність, перепризначити пріоритет типу мережі та багато іншого.
Не всі розробники залишили доступ до інженерного меню відкритим для простих користувачів. На пристроях під управлінням процесорів Snapdragon, Tegra та Intel цей розділ або недоступний, або є базовим набором тестів. Тому власники смартфонів із переліченими чіпсетами в більшості випадків не зможуть зайти до інженерного меню. Це справедливо як для введення спеціальних кодів, так і для використання програм з функціями Engineering Mode.
Глибока настройка доступна на пристроях із процесором MediaTek. Для відкриття інженерного меню власнику потрібно скористатися одним із двох доступних способів:
Найчастіше інженерне меню використовується досвідченими користувачами для більш детального настроювання смартфона або тесту його функцій у разі їх некоректної роботи. Зайти в нього можуть і менш освічені власники мобільних пристроїв, але в цьому випадку важливим є обережність. Змінювати налаштування та коригувати встановлені параметри необхідно обдумано, заздалегідь з’ясувавши, на що вплине зміна.
В інженерному меню доступний великий список налаштувань та тестів. Коротко розглянемо ті з них, до яких найчастіше звертаються користувачі:
На цьому список розділів та пунктів не закінчується. Можливості інженерного меню справді великі: у ньому можна налаштувати практично будь-який елемент та функцію смартфона під власні потреби. Важливо лише те, що робити це потрібно обережно, адже випадково змінені параметри можуть негативно вплинути на роботу пристрою. У кращому випадку користувач зіткнеться з невеликими незручностями, а в гіршому смартфон просто перестане функціонувати.
Компанія EngineAI з Китаю представила нового гуманоїдного робота PM01, головною "родзинкою" якого є його хода.…
Samsung планує представити свою нову серію смартфонів Galaxy S25 наступного року, і чутки говорять про…
Дедалі більше інформації про Galaxy S25 з кожним днем з'являється у зв'язку з наближенням передбачуваного…
Коли рік добігає кінця, важко не замислитися, що ж чекає на нас у світі технологій…
Ремінці для смарт-годин та фітнес-трекерів від популярних брендів виявилися джерелом високих концентрацій токсичних хімічних речовин,…
Відомий техноблогер попередив своїх підписників про можливі труднощі з покупкою iPhone 16, який підтримує дві…