Статті

Приховані функції Telegram, про які відомо не всім

Share
Час читання: 2 хв.

Через свої можливості і простоту Telegram став одним з найбільш затребуваних месенджерів. Причому, з його допомогою можна не тільки обмінюватися повідомленнями, а й читати контент на каналах, зберігати записи, робити чернетки нотаток і багато іншого.

“Нагадування”

У функції “Вибране” захований “щоденник”, який не дозволить забути про важливу подію. Для цього необхідно відкрити “Вибране”, ввести текст, натиснути на стрілку збоку, утримуючи її. Потім потрібно вибрати “Задати нагадування” та встановити час.

Додатковий обліковий запис

Цей інструмент буде корисним користувачам, які не хочуть змішувати робочий та особистий обліковий записи при використанні одного гаджета. Слід увійти до меню, натиснути на своє ім’я та вибрати “Додати обліковий запис”. Слід пам’ятати, що при цьому потрібно ввести інший номер телефону, а не раніше зареєстрований.

Розташування

Telegram врятує, і коли потрібно зустрітися з людиною в незнайомому місті, а дорогу пояснити складно. Для цього потрібно натиснути на значок скріпки у рядку набору, вибрати “Геопозиція” – “Надіслати геопозицію”.

Автовидалення фото

Користувач може налаштувати автоматичне видалення фотографій із чату. Для цього в рядку набору тексту потрібно вибрати надсилання знімків і потрібний, власне, кадр. Потім натиснути на стрілку синього кольору в нижньому правому кутку екрана й утримувати її. У меню, що випадає, натиснути “Задати таймер”.

Відкладені повідомлення

Напевно, стане в нагоді користувачам і функція відтермінованих повідомлень. Для цього слід набрати текст, натиснути на стрілку збоку, утримуючи її та вибрати “Надіслати пізніше”, вказавши необхідний час.

Особливі звуки

Щоб не пропустити повідомлення в потоці, можна встановити окремий звук для повідомлень важливого чату, який відрізнятиметься від традиційних. Просто зайдіть в налаштування, де слід вибрати “Сповіщення та звуки”, натисніть “Винятки” і додайте потрібного користувача.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegam
  • Останні записи

    Стало відомо, що готує Apple на січневу презентацію

    Експерт поділився прогнозами щодо нових продуктів Apple, які ми можемо побачити найближчим часом, і ці…

    17.12.2024

    Apple представить свій перший складаний смартфон після виходу iPhone 17

    Apple готує перший складаний iPhone, який стане частиною глобального оновлення лінійки. За інформацією аналітиків, пристрій…

    17.12.2024

    Розкрито точні дати випуску iPad Pro Fold та iPad Air і iPad mini з OLED дисплеєм

    Глава аналітичної компанії Display Supply Chain Consultants (DSCC) Росс Янг поділився планами Apple щодо розширення…

    17.12.2024

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024