Статті

Приховані функції Telegram, про які відомо не всім

Share
Час читання: 2 хв.

Через свої можливості і простоту Telegram став одним з найбільш затребуваних месенджерів. Причому, з його допомогою можна не тільки обмінюватися повідомленнями, а й читати контент на каналах, зберігати записи, робити чернетки нотаток і багато іншого.

“Нагадування”

У функції “Вибране” захований “щоденник”, який не дозволить забути про важливу подію. Для цього необхідно відкрити “Вибране”, ввести текст, натиснути на стрілку збоку, утримуючи її. Потім потрібно вибрати “Задати нагадування” та встановити час.

Додатковий обліковий запис

Цей інструмент буде корисним користувачам, які не хочуть змішувати робочий та особистий обліковий записи при використанні одного гаджета. Слід увійти до меню, натиснути на своє ім’я та вибрати “Додати обліковий запис”. Слід пам’ятати, що при цьому потрібно ввести інший номер телефону, а не раніше зареєстрований.

Розташування

Telegram врятує, і коли потрібно зустрітися з людиною в незнайомому місті, а дорогу пояснити складно. Для цього потрібно натиснути на значок скріпки у рядку набору, вибрати “Геопозиція” – “Надіслати геопозицію”.

Автовидалення фото

Користувач може налаштувати автоматичне видалення фотографій із чату. Для цього в рядку набору тексту потрібно вибрати надсилання знімків і потрібний, власне, кадр. Потім натиснути на стрілку синього кольору в нижньому правому кутку екрана й утримувати її. У меню, що випадає, натиснути “Задати таймер”.

Відкладені повідомлення

Напевно, стане в нагоді користувачам і функція відтермінованих повідомлень. Для цього слід набрати текст, натиснути на стрілку збоку, утримуючи її та вибрати “Надіслати пізніше”, вказавши необхідний час.

Особливі звуки

Щоб не пропустити повідомлення в потоці, можна встановити окремий звук для повідомлень важливого чату, який відрізнятиметься від традиційних. Просто зайдіть в налаштування, де слід вибрати “Сповіщення та звуки”, натисніть “Винятки” і додайте потрібного користувача.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegam
  • Останні записи

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024