Статті

Відомо, як захистити паролем будь-який додаток на смартфонах Android

Share
Час читання: < 1 хв.

Є програми на смартфонах, які не мають жодної особистої інформації, а є й такі, які слід захистити від зловмисників чи просто сторонніх людей. Для цього в самих програмах можна підключити захист у вигляді пароля або чогось подібного. На жаль, ця функція не кругом і не завжди зручна. На щастя, якщо у вас смартфон на базі Android і він не найстарішої версії, то можна легко включити блокування паролем на всі додатки без винятку. Нижче пропонуємо ознайомитись з деталями.

У налаштуваннях телефону доступна функція «Захист програм». Там можна налаштувати навіть захист у кілька етапів. У такому випадку, той, хто захоче отримати доступ до будь-якої програми, повинен буде вгадати пароль на самому телефоні для розблокування, тоді відгадати пароль до програми та ще й усередині самої програми (потрібно обов’язково щоб вони були різні).

Ось як це робиться. Заходимо до налаштувань, де потрібно знайти розділ «Програми», а там уже «Захист програм». Далі ставте галочки у тих додатків, які потрібно і натискаєте “Задати пароль”. Захист може здійснюватись за допомогою звичайного цифрового пароля або графічного ключа. Ви вибираєте той варіант, який найбільше подобається.

Ми б рекомендували насамперед захищати електронну пошту, месенджери та програми онлайн-банку. Це основні ресурси, де можна отримати вашу особисту інформацію та використовувати її проти вас. На рахунок решти програм, це на ваш вибір. Ви самі маєте оцінити, де у вас на смартфоні зберігається якась таємна інформація. Можливо, це блокнот чи щось подібне. У будь-якому випадку, поставивши пароль на програми, ви будете менше хвилюватися, що хтось зможе викрасти дані.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    В мережі показали чохли для Samsung Galaxy Z Fold 6 та Flip 6

    Ми вже бачили витоки інформації щодо самих Galaxy Z Fold 6 та Flip 6, але…

    30.06.2024

    OnePlus Ace 3 Pro розсіює тепло на 85% краще, ніж iPhone 15 Pro Max

    Описані характеристики OnePlus Ace 3 Pro порівняно з iPhone 15 Pro Max дійсно підкреслюють переваги…

    30.06.2024

    Як відновити видалений контакт на смартфоні: інструкція

    Для відновлення видалених контактів на Android-смартфоні є декілька способів, які ви можете спробувати: Крок 1:…

    30.06.2024

    CryptoQuant прогнозує позитивну динаміку крипторинку у III кварталі 2024 року

    Експерти аналітичної компанії CryptoQuant прогнозують позитивний рух на криптовалютному ринку у третьому кварталі 2024 року,…

    30.06.2024

    Застосування штучного інтелекту для боротьби з хакерами

    Ваша фантазія про використання штучного інтелекту (ШІ) у кібербезпеці має потужний потенціал і відкриває двері…

    30.06.2024

    Як убезпечити себе від інтернет-шахраїв: поради експертів

    У наш час інтернет-шахрайство стає все більшою загрозою, і важливо приділяти увагу заходам безпеки для…

    30.06.2024