Напевно, коли ви вперше почули свій голос на записі, ви були шоковані. Адже він звучав зовсім не так, як чуєте його ви. Чому так взагалі відбувається?
Користувач iXBT.com зазначає, що звук сам по собі виникає, коли в рідкому, твердому чи газоподібному середовищі поширюються хвилі. Сприймаються такі хвилі людиною по-різному.
У вусі людини є три відділи. Це зовнішнє, середнє та внутрішнє вухо (див. нижче). Зовнішнє складається з вушної раковини, слухового проходу, барабанної перетинки, середнє – з барабанної порожнини зі слуховими кісточками (молоточком, ковадлом, стремечком), внутрішнє – з присінка, півкружних каналів, равлики.
Під час розмови ми чуємо свій голос, який розповсюджується під двома шляхами. Перший – це повітря, зовнішнє вухо, барабанна перетинка, слухові кісточки. Другий – голосові зв’язки (через кісткову тканину голови цей звук здається нижчим, ніж є насправді). Після цього обидва звуки досягають внутрішнього вуха, зокрема равлики, а потім по нервах імпульси передаються до слухових центрів, що знаходяться в корі мозку. Саме в мозку всі сигнали обробляються та формується наше сприйняття власної мови.
Тобто виходить, що кожен із нас сприймає свій голос індивідуально – так, як його не чує більше ніхто. Тому і на записі голос видається «чужим».
Згідно з останнім випуском розсилки Марка Гурмана Power On, Apple працює над повністю переробленою Magic…
Згідно з інформацією відомого інсайдера і кореспондента Bloomberg Марка Гурмана, Apple розробляє свій перший складаний…
Відомий інсайдер Джез Корден з Windows Central повідомив про зміну стратегії Microsoft щодо ексклюзивних ігор…
Згідно з останніми чутками, Microsoft планує випустити у 2025 році ще три гри, які поки…
Неанонсований флагман Xiaomi 15 Ultra отримав сертифікат 3C у Китаї, що вказує на швидкий вихід…
Уявіть ситуацію: вам ось-ось потрібно виходити з дому, а телефон майже розряджений, або взагалі вимкнувся.…