Експерти дали прості поради щодо захисту смартфона на пляжі

Декілька днів поспіль в Україні стояла безпрецедентна спека. Літня спека змусила багатьох українців задуматися про відкриття пляжного сезону. Експерти попереджають, що мобільні пристрої погано переносять вплив прямого сонячного проміння. Крім цього, на пляжі в них може потрапити вода чи пісок. Навіть якщо корпус мобільного пристрою відповідає вимогам IP68, це не є гарантією збереження його працездатності при зануренні у воду.

На пляжі гаджетам загрожує не лише вода, а й пісок. Будучи за своєю природою абразивом, пісок може пошкодити дисплей або корпус смартфона не менше ніж наждачний папір. Якщо вам часто доводиться ходити на пляж, то експерти рекомендують придбати вакуумний чохл.

Якщо ви випадково впустите смартфон у пісок, то для очищення забитих ним отворів можна використовувати стиснене повітря. Придбати його можна у будь-якому комп’ютерному магазині. Він продається у балончиках. Повітря призначене для чищення електроніки.

Не залишайте смартфон під прямим сонячним промінням. Справа в тому, що за нагріванням гаджета почне нагріватися акумуляторна батарея. Це може призвести до її здуття. У зв’язку з цим намагайтеся тримати свій смартфон подалі від сонця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я