Чому не працює Android-смартфон чи iPhone

Смартфон не працює або завис, не вмикається екран, гальмує так, що неможливо користуватися – з’ясовуємо причину, шукаємо спосіб виправити.

Чому телефон не вмикається

Перевірте, чи телефон розрядився. Або девайс працює, а екран – ні.

Акумулятор розряджений

За іграми, переглядом відео та листуванням у месенджерах часом легко втратити контроль над часом та рівнем заряду батареї. Телефон вимкнувся і не вмикається – поставте на зарядку. Не поспішайте вмикати. Зачекайте кілька хвилин. Краще із запасом – хвилин 10.

Увімкнули, а екран залишається чорним – рано робити висновки про те, що смартфон несправний. Може знадобитися деякий час, щоб заряд акумулятора став достатнім для увімкнення девайса.

Не допускати повної розрядки телефону. Негативно позначається на батареї. Оптимальний рівень заряду Li-Ion акумулятора: 20-80%.

Батарея смартфона несправна чи деградувала

Іноді батарея виходить із ладу остаточно. Здувається. Частіше це відбувається зі старими телефонами. Але подекуди раптово і з новими. Якщо акумулятор знімається, вийміть. Огляньте. Є ушкодження, опуклості чи розриви – використовувати небезпечно, навіть якщо девайс вмикається. Замініть на сумісну з телефоном.

Незнімний акумулятор іноді можуть міняти в сервісному центрі. По досвіду ремонт може бути виправданий для нових моделей. Якщо вийшла з ладу батарея смартфона, якому кілька років – досвідчений користувач вважає за краще поміняти девайс. Девайс застарів морально – і програмне та апаратне забезпечення можуть не відповідати актуальним завданням та не підтримувати потрібний користувачеві софт. Не встановлюються або некоректно працюють важливі програми – одна з вірних ознак того, що девайс втратив актуальність.

3-5 і більше років тому модель була крута – не означає, що і сьогодні підходить для комфортного використання. Літій-іонні батареї з часом деградують. Втрачають ємність. Фізичні пошкодження відсутні, а телефон не працює або вимикається через короткий час – настав час міняти акумулятор або смартфон.

Екран телефону не вмикається або завис

Екран вимкнений, а натискання кнопки живлення не допомагає – девайс пішов у “примусовий сон”. Термін неформальний, поширений для опису цієї проблеми серед технічних фахівців. Натискаємо та утримуємо протягом 10 секунд кнопку живлення. Через деякий час вмикаємо смартфон.

Примусове перезапуск – тимчасове рішення. Іноді дисплей перестає зненацька «засинати» після оновлення ОС.

Ряд користувачів зазначають, що причиною «примусового сну» ставали захисна плівка або захисне скло, особливо загартоване.

По досвіду – рішенням для ряду телефонів ставало увімкнення функції “Завжди на дисплеї” – Always On Display.

Чорний екран — це не завжди ознака непрацюючого телефону. Натисніть і утримуйте кнопку живлення кілька секунд. Зачекайте деякий час і повторіть натискання вимикача. Чутно звук завантаження або є вібрація — пристрій увімкнеться. Проблема з дисплеєм або драйвером дисплея.

Якщо у вас є настільний ПК або ноутбук, кабель для підключення телефону по USB і посібник з відновлення даних до вашої моделі, перенесіть інформацію на диск комп’ютера або зовнішній носій. Для діагностики несправності екрана потрібен огляд девайсу спеціалістом сервіс-центру. Або користувач, який має досвід і кваліфікацію з ремонту мобільних пристроїв — на власний страх і ризик власника телефону.

Телефон падав або намок і перестав працювати – не намагайтеся примусово запустити девайс.

Телефон не працює після падіння або контакту з рідиною

Спроба увімкнення мокрого пристрою може призвести до короткого замикання. Бажано показати пристрій спеціалісту з ремонту мобільних телефонів.

Якщо відео, фото та файли на картці пам’яті microSD – перенесіть на диск ПК або ноутбука, флешку або зовнішній SSD чи HDD накопичувач.

Досвідчені користувачі інколи відновлюють працездатність намоклого телефону в домашніх умовах. Діють на власний страх та ризик.

Якщо знімна задня панель — знімають кришку. Виймають акумулятор, якщо знімний. Розкладають на чистій тканині далеко від джерел прямого світла. Залишають на кілька годин для повного просихання.

Не функціонує після падіння – необхідний ремонт або заміна пристрою.

Зарядний кабель, адаптер, розетка, USB-C або microUSB

Зарядили телефон – не працює. Переконайтеся, що зарядний кабель, адаптер та електрична розетка є справними. Зарядіть іншу сумісну зарядку від іншої розетки.

По досвіду: ймовірність проблеми з кабелем USB-C-USB-C вище, ніж з USB-C-USB-A. Спробуємо зарядити телефон через кабель із USB-C на USB-A. Використовуємо адаптер живлення з великим роз’ємом USB. Якщо смартфон заряджається – причина у USB-C. Заряджає і далі через кабель та адаптер USB-A. Або підбираємо відповідний USB-C – без впевненості. Витрати грошей та часу можуть виявитися марними.

Очищаємо забруднений порт USB Type-C або microUSB гострим краєм складеної вдвічі візитної картки. Діємо обережно. Використовуємо для очищення стиснене повітря з низьким тиском. Просунуті користувачі не чистять гніздо телефону «для профілактики». Тільки за потреби. І після уважного огляду зі збільшувальним склом та яскравим ліхтариком – визначаємо начіллення забруднень, сторонніх предметів чи пошкоджень.

Несправний роз’єм Type-C або microUSB потребує заміни спеціалістом сервіс-центру або користувачем з досвідом ремонту мобільних пристроїв.

Телефон некоректно працює через ПЗ

Телефон працював добре, але став «барахлити». Швидко розряджається або гальмує. Згадайте, після якої дії пристрій функціонувати некоректно.

Якщо після інсталяції певної програми або гри — видаліть програмне забезпечення. Відновіть налаштування мобільної операційної системи та програм до стану, коли телефон працював без нарікань.

Перезавантажте смартфон. Працездатність девайсу відновлено – причина у програмі. Або несумісності «додатки» з цим телефоном.

Перезапустіть смартфон

Смартфон перестав працювати або “остаточно завис” – перезапустіть. Натисніть і утримуйте кнопку живлення кілька секунд. Залиште пристрій вимкненим на кілька хвилин. Увімкніть. Найчастіше перезавантаження допомагає. Сьогодні користувачі нерідко тримають телефон увімкненим місяцями та роками. Підхід неправильний: будь-який комп’ютер потребує періодичного перезавантаження — не лише настільний. Смартфони, планшети та ноутбуки – теж.

Застарілий телефон бажано перезавантажувати частіше – щонайменше раз на тиждень. Найкраще щодня. Девайс швидше накопичує програмні помилки. Неактуальна ОС гірше справляється із завданнями сучасного користувача. Читайте гайд на вибір Android в «Блозі системного адміністратора»:

Дисплей смартфона не вимикається

Екран телефону перестав вимикатися. Найпоширеніша причина — розумна опція програми, яка тримає дисплей увімкненим постійним або тривалий час.

Ця функція інтегрована до ряду корисних програм. У тому числі – для читання електронних книг. Відкрийте установки. Знайдіть опцію встановлення часового інтервалу, після якого дисплей девайса в режимі бездіяльності вимикається автоматично. Часом – 30 і більше хвилин. Можливий варіант – екран залишиться увімкненим доти, доки заряд батареї не впаде до певного рівня. Наприклад – 50%, 25%.

Встановіть комфортний час автоматичного вимкнення екрана.

Софт для кастомізації інтерфейсу також може примусово утримувати дисплей увімкненим. Приклад: заставки.

Не всі телефони коректно працюють із цим функціоналом. Якщо проблема виникла після встановлення або оновлення певної програми – видаляємо програму або повертаємося до попередньої версії. Підбираємо іншу з подібним функціоналом, що працює без складнощів.

Досвідчений користувач віддасть перевагу «декоративному» софту, після якого телефон став «барахлити». Шпалери, лаунчери і подібні програми навряд чи важливіші за працездатність девайсу. Але тут – на розсуд користувача.

Шкідливий або шахрайський софт може стати причиною того, що дисплей телефону перестав вимикатися.

Зберігаємо значні файли зі смартфона на флешку, жорсткий або жорсткий диск комп’ютера. У тому числі – ролики та фотографії. Видаляємо нещодавно встановлені програми, особливо встановлені за рекомендаційними посиланнями в повідомленнях. Очищаємо кеш браузерів, месенджерів, клієнтів соціальних мереж та електронної пошти.

Не допомогло? Скидаємо ПЗ телефону до заводських налаштувань. Керуємося інструкцією до цієї моделі. Відео, фотографії, файли на телефоні та програми будуть втрачені. Тому перед поверненням девайса в фабричний стан робимо бекап цінного вмісту вбудованого накопичувача та карти пам’яті.

Якщо смартфону більше 3 років, перестав отримувати оновлення ОС, все частіше викликає дискомфорт при використанні – віддаю перевагу замінити, а не ремонтувати девайс. Витрати відновлення працездатності старого пристрою можуть наближатися до ціни нового. З урахуванням витрат часу та зусиль – перевершувати. Суб’єктивна думка, що базується на багаторічному досвіді роботи з технікою — з актуальним бюджетним телефоном зручніше, ніж із стародавнім флагманом. Тягне свіжі версії програм, працює під управлінням нової версії ОС, підтримує сучасний функціонал. Приклад – INOI A62 Lite з Android 11 Go, знімним акумулятором і 3,5 мм аудіороз’єм під гарнітуру.

Як вчинити зі старим несправним телефоном — лагодити чи замінити новим? Напишіть вашу думку у коментарях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я