Статті

Названо шість найкращих безкоштовних VPN-сервісів для комп’ютерів та смартфонів

Share
Час читання: 2 хв.

Для обходу блокування та збереження приватної інформації, найкращим рішенням стане використання VPN на вашому пристрої. Але, на жаль, багато програм VPN платні і підібрати оптимальний, а головне безкоштовний для себе варіант може бути досить складно. У цій статті будуть представлені найкращі безкоштовні програми для збереження своєї анонімності в мережі.

ТОП-6 безкоштовних VPN-сервісів у 2022 році

  1. Browsec
  2. Proton VPN
  3. HideMe
  4. Hotspot Shield
  5. TunnelBear
  6. iTop VPN

Browsec

Прекрасний VPN, з відмінністю, у вигляді відсутності лімітів по трафіку. Завдяки використанню функції SmartSettings його можна налаштувати на автоматичне включення, на вибраних користувачем сайтах. Правда, безкоштовно така функція доступна лише для одного сайту. Сервіс доступний на всіх популярних браузерах та на мобільних пристроях у вигляді програми. З мінусів можна відзначити лише 20 Мбіт/сек, проти 100 Мбіт/сек у платній версії.

Proton VPN

Версія програми, що вільно розповсюджується, надає одному пристрою, до серверів однієї з трьох країн на вибір. Втішно помітити, що немає жодного обмеження щодо трафіку, що незважаючи на урізану швидкість, найчастіше є найкращим для користувача. Сервіс доступний на всіх популярних пристроях. Мінусом буде неможливість підключитися до торентів або стрімінгових сервісів, які будуть доступні лише при придбанні платної підписки.

HideMe

Мабуть, найлегший для використання, і з максимально зрозумілим інтерфейсом VPN, що працює на всіх, у тому числі малопоширених, пристроях і операційних системах. У сервісу немає жодних обмежень за швидкістю, але основним мінусом стане обмеження щодо трафіку, обмежене 10 ГБ на місяць. Одночасно можна підключитися лише до одного пристрою, зате немає обмежень у роботі торентів, і стрімінгу.

Hotspot Shield

Даний VPN допускає використання одночасно на п’яти пристроях, причому налаштовуючи його на автоматичне включення, коли вхід в інтернет здійснюється через незахищену мережу WI-FI. Ключовими мінусами є 500 МБ трафіку на добу, і неможливість вибрати країну з’єднання.

TunnelBear

Доступний на мобільних, у вигляді програми, та стаціонарних пристроях сервіс, відрізняється простою роботою, та великим вибором країн (20) для підключення до мережі. Один аккаунт, готовий до використання одночасно на 5 пристроях, щомісячний трафік становить не більше 500 МБ, але якщо зробити твіт, то в подарунок надають ще 1 ГБ.

iTop VPN

Популярний VPN-сервіс, що надає щоденні 700 МБ, яких має вистачати для серфінгу, і онлайн-ігор. Швидкість сервісу не обмежена, а підключення безкоштовної версії доступне на вибір з 16 серверів. Програма сама вибере максимально швидкий сервер і залишиться тільки насолоджуватися використанням.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

View Comments

  • На данний момент кращими є Cyberghost VPN (розширення для ПК є з безкоштовними 4 серверами) та VPN в браузері AVAST (не знаю як з ПК, а на android працює добре та наразі безкоштовно). Краще щоб VPN розробники чи власники були з США чи Європи. Юридичні адреси можна знайти на сайтах. Також сервери теж повинні бути в таких зонах.

    Навіть в платних VPN сервісах не варто заходити на сайти під паролем. В публічних місцях з WI-FI дійсно краще використовувати VPN.

  • На данний момент кращими є Cyberghost VPN (розширення для ПК є з безкоштовними 4 серверами) та VPN в браузері AVAST (не знаю як з ПК, а на android працює добре та наразі безкоштовно). Краще щоб VPN розробники чи власники були з США чи Європи. Юридичні адреси можна знайти на сайтах. Також сервери теж повинні бути в таких зонах.

    Навіть в платних VPN сервісах не варто заходити на сайти під паролем. В публічних місцях з WI-FI дійсно краще використовувати VPN.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: VPN
  • Останні записи

    Основні пріоритети YouTube: глава сервісу поділився своїми планами

    Генеральний директор YouTube Ніл Моха заявив про зміну стратегічного курсу компанії, націлившись на використання штучного…

    13.01.2025

    Найбільш ремонтопридатні смартфони 2024 року за версією JerryRigEverything

    Техноблогер Зак Нельсон з YouTube-каналу JerryRigEverything підбив власні підсумки минулого 2024 року. Він згадав усі…

    12.01.2025

    Характеристики чипсета Qualcomm Snapdragon 8s Elite з’явилися в мережі

    Qualcomm готує до випуску новий чипсет середнього рівня під назвою Snapdragon 8s Elite (SM8735). Цей…

    12.01.2025

    Apple відкладе запуск розумної колонки з дисплеєм

    Марк Гурман з Bloomberg поділився, що новий розумний домашній центр Apple, який деякі називають "командним…

    12.01.2025

    Живі фото Galaxy S25, S25+ і S25 Ultra з’явилися в мережі

    Інсайдер Еван Бласс, який часто публікує точні витоки про Samsung, розповів, що в наявності у…

    12.01.2025

    Новий iPad 11 отримає чип A17 Pro і 8 ГБ оперативної пам’яті

    У 2024 році Apple не випустила оновлення базової моделі iPad 11-го покоління. За даними порталу…

    12.01.2025