Названо 5 способів прискорення повільного інтернету на Android

Інтернет вже давно став невід’ємною частиною нашого життя, хоч би як це звучало, але витримати хоча б день без нього досить важко. Але бувають ситуації, коли інтернет може підвести вас у найнезручніший момент, наприклад, раптово зникне, або почне працювати повільно. Що робити у такій ситуації? Як прискорити повільний Інтернет на Android? Саме про це ми з вами поговоримо зараз.

Для початку давайте з вами з’ясуємо причини, з яких інтернет може працювати гірше.

По-перше, це виникла проблема за оператора зв’язку; друга, ймовірніша причина, споживання трафіку одночасно кількома програмами; третя причина – зона вашого перебування під негативним покриттям; і ще одна можлива причина – це кілька гаджетів використовують той самий інтернет трафік.

Як бачите, причин може бути багато, але я знаю кілька способів, як уникнути ситуації з повільним Інтернетом.

Спосіб перший підключити 4G примусово. Але якщо ви недавно придбали собі гаджет нового випуску, тоді у вас має бути влаштована 4G як стандарт, а от якщо у вас більш стара модель смартфона, тоді доведеться налаштувати через SIM-карту і мережу.

Другий спосіб полягає в тому, щоб видалити усі непотрібні програми. Навіщо це потрібно? Все просто, адже деякі програми можуть використовувати мобільний інтернет непомітно для вас самих, тим самим певною мірою і знімаючи гроші з рахунку. Будьте уважні, адже віджети також використовують ваш інтернет, тим самим уповільнюючи його.

Третій спосіб – покращення роботи вашого браузера. Через постійний пошук певної інформації ми часто використовуємо Chrome або Opera. Не повірите, але це також впливає на швидкість інтернету, і щоб її збільшити, варто стиснути ці сторінки через налаштування в браузері. Побачте, що ефект з’явиться відразу.

Четвертий спосіб – це очищення смартфона. Деякі програми можуть повільно працювати через наявність непотрібного «сміття», в такому разі необхідно очистити кеш цієї програми.

І останній спосіб – це використання Lite/Go програм. Так, вам не здалося, зараз почали виходити додатки, які в половині менше використовують інтернет, навіть є YouTube Lite, Google Maps Lite, та багато інших.

У сучасних телефонах дається вибір якою швидкістю інтернету користуватися, чи то 2G чи 3G, а може вам до смаку 4G!? Зверніть увагу, що висока якість інтернету підтримується лише на нових моделях гаджетів, тому новий смартфон гарантує якісне та швидкісне з’єднання з інтернетом.

І якщо у вас новий смартфон, а ось інтернет не з найкращих, тоді слід звернутися за допомогою до сервісного центру. Не намагайтеся виправити проблему самостійно, якщо в цьому не розумієте, адже наслідки можуть бути не дуже добрими.

Отже, постійно перевіряйте швидкість інтернету та очищайте ваш смартфон. Запорука успіху швидкого інтернету залежить тільки від вашого ставлення до нього, будьте уважні до свого гаджета, і тоді у вас не буде незручних ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я