Статті

Смартфон працює повільніше. В чому причина?

Share
Час читання: 2 хв.

Усі знають, що техніка не вічна. Вона має свій термін придатності, хоча його ніхто точно не називає. Така сама справа і зі смартфонами. Вони працюють швидко та якісно перші кілька років (2-3), далі потрібно або замінювати, або заплющувати очі на повільну роботу.

Найбільше зношується батарея. З часом вона починає швидко розряджатися, не тримати заряд. При цьому починає погано показувати екран, кольори стають не такими, як раніше, а програми запускаються повільніше та ще й зависають. Виробники намагаються різними способами виправляти ці проблеми, але насправді все це тимчасово. Коли смартфон з часом починає гірше працювати, вихід лише один – заміна на нову модель.

Для того щоб телефон працював швидко, йому потрібно постійно оновлюватися і зараз йдеться про операційну систему. Виробники оновлюють її на якийсь час. Хтось більше років, хтось менший. Після цього терміну смартфони продовжують працювати, але вже без нових версій ОС. Виробникам просто не вигідно випускати оновлення для старих моделей. Тим більше, що кожна нова версія потребує певних технічних характеристик, які можуть бути відсутніми на старому телефоні.

Якщо у вас телефон працює добре і ви хотіли б насолоджуватися його роботою якомога довше, тобто кілька варіантів, як допомогти йому в цьому. По-перше, перегляньте всі встановлені програми. Найчастіше буває, що користувач завантажить програму, в результаті скористається ним раз, а далі вона просто займає місце. Такі програми як займають пам’ять, а й знижують продуктивність. Видаліть все зайве.

По-друге, слід очистити смартфон від зайвих файлів. Різні однакові фото з різних ракурсів, відео, які ніколи ніхто не подивиться, і нікому не потрібні скріни – це погіршує роботу смартфона. Перегляньте та видаліть все зайве.

Якщо всі ці способи не допомогли і телефон працює все одно повільно, спробуйте скинути установки до заводських, це повинно допомогти точно.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    iPhone з підекранною камерою та Face ID: коли чекати на новинку

    Уже кілька років у мережі активно обговорюють плани Apple щодо переходу на суцільні дисплеї без…

    10.01.2025

    Штучний інтелект змінює фінансову галузь: банки планують масові скорочення

    Світові банки планують скоротити близько 200 тисяч робочих місць у найближчі 3-5 років через активне…

    10.01.2025

    Підвищення цін на Samsung Galaxy S25: що чекає на покупців

    Samsung анонсує серію Galaxy S25 22 січня, і напередодні цього в Європі з'явилися ціни на…

    10.01.2025

    Платна реєстрація в соцмережі X: що відомо про нові умови з 2025 року

    Соцмережа X (колишня Twitter), що належить Ілону Маску, планує запровадити платну реєстрацію у 2025 році.…

    10.01.2025

    Кібератака на розширення Google Chrome: під загрозою десятки популярних плагінів

    Нещодавно стали відомі нові факти про фішингову кампанію, націлену на розробників розширень для браузера Chrome.…

    10.01.2025

    Труднощі нового року: що пішло не так у творців ChatGPT

    Початок 2025 року для OpenAI почався не найкращим чином - компанія зіткнулася з кількома серйозними…

    10.01.2025