Статті

Відомо, чому потрібно вимикати з розетки всі зарядні пристрої

Share
Час читання: 2 хв.

Пристрої, які потрібно заряджати, є зараз у всіх. Йдеться про телефони та ноутбуки. Так як зарядні пристрої використовуються постійно, їх не всі вимикають з розетки навіть коли вони не потрібні. Так чинити не правильно, а чому ми сьогодні розповімо в статті.

Ну по-перше, зарядний пристрій, що постійно включений в розетку швидше зламається. Тому є кілька причин. Провід може пошкодити хто-небудь, чи це тварини, діти, чи ви самі. На нього можна ненароком щось покласти або затиснути десь. Тварини люблять такі речі гризти та грати. А для дітей включені зарядки взагалі небезпечні, адже малюк може її взяти до рота, а це електрика. Окрім цього, у будинку можуть бути перепади напруги, це теж погано впливає на всю техніку.

Друга причина завжди вимикати зарядні пристрої – можливість займання. Таких випадків справді мало, але вони існують. У квартирі може бути розетка поганої якості, або сам шнур із блоком не оригінальні, а дешеві, незрозумілого виробника. Все це підвищує ризик виникнення пожежі. Уявіть, що ви будете на виході. Думаємо, не варто так ризикувати, тому візьміть звичку вимикати все, що вам тимчасово не потрібно.

Та й остання причина – споживання електрики. Зрозуміло, якщо зарядний пристрій просто увімкнено, то ви не помітите, що на лічильнику показники значно більші, ніж завжди, але все одно ви заплатите за електроенергію, яку навіть не використовували. Якщо вам здається, що це все нісенітниця, то торкніться зарядки ноутбука або смартфона, вона буде трохи тепла, а це означає, що струм проходить і гріє пристрій.

Отже, щоб не виникли проблеми, зарядка не вийшла з ладу, а зайві засоби не витрачалися на електрику, завжди вимикайте кабель із розетки. Згодом це увійде у звичку, а ви навіть не помічатимете, як це робите механічно.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Стали відомі назва і рік виходу нової Xbox

    У мережі з'явилася чутка про вихід наступного покоління ігрових консолей Xbox під назвою Xbox Prime…

    08.01.2025

    Apple готує новинку, яка може стати найкращим хітом 2025 року

    AirTag від Apple став популярним з моменту свого запуску в квітні 2021 року, і тепер…

    08.01.2025

    Окуляри RayNeo X3 Pro AR: крок до майбутнього окулярів Apple

    Довгострокова мета Vision Pro від Apple полягає в створенні продукту, схожого на Apple Glasses, який…

    08.01.2025

    OnePlus випустила смартфон з екраном, що працює навіть з мокрими пальцями

    OnePlus представила субфлагманський смартфон OnePlus 13R, який отримав торішній флагманський чип Snapdragon 8 Gen 3.…

    08.01.2025

    Інновація від Nvidia: персональний ШІ-суперкомп’ютер за 3000 доларів

    На CES 2025 компанія Nvidia представила компактний суперкомп'ютер Project Digits, орієнтований на розробників і дослідників…

    08.01.2025

    Hyundai отказывается в своих авто от сенсорных панелей управления

    С развитием цифровых технологий панель управления практически во всех автомобилях обзавелась сенсорным дисплеем. Данное решение…

    08.01.2025