Статті

Відомо, чому потрібно вимикати з розетки всі зарядні пристрої

Share
Час читання: 2 хв.

Пристрої, які потрібно заряджати, є зараз у всіх. Йдеться про телефони та ноутбуки. Так як зарядні пристрої використовуються постійно, їх не всі вимикають з розетки навіть коли вони не потрібні. Так чинити не правильно, а чому ми сьогодні розповімо в статті.

Ну по-перше, зарядний пристрій, що постійно включений в розетку швидше зламається. Тому є кілька причин. Провід може пошкодити хто-небудь, чи це тварини, діти, чи ви самі. На нього можна ненароком щось покласти або затиснути десь. Тварини люблять такі речі гризти та грати. А для дітей включені зарядки взагалі небезпечні, адже малюк може її взяти до рота, а це електрика. Окрім цього, у будинку можуть бути перепади напруги, це теж погано впливає на всю техніку.

Друга причина завжди вимикати зарядні пристрої – можливість займання. Таких випадків справді мало, але вони існують. У квартирі може бути розетка поганої якості, або сам шнур із блоком не оригінальні, а дешеві, незрозумілого виробника. Все це підвищує ризик виникнення пожежі. Уявіть, що ви будете на виході. Думаємо, не варто так ризикувати, тому візьміть звичку вимикати все, що вам тимчасово не потрібно.

Та й остання причина – споживання електрики. Зрозуміло, якщо зарядний пристрій просто увімкнено, то ви не помітите, що на лічильнику показники значно більші, ніж завжди, але все одно ви заплатите за електроенергію, яку навіть не використовували. Якщо вам здається, що це все нісенітниця, то торкніться зарядки ноутбука або смартфона, вона буде трохи тепла, а це означає, що струм проходить і гріє пристрій.

Отже, щоб не виникли проблеми, зарядка не вийшла з ладу, а зайві засоби не витрачалися на електрику, завжди вимикайте кабель із розетки. Згодом це увійде у звичку, а ви навіть не помічатимете, як це робите механічно.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Проблеми з виробництвом Exynos 2500 змушують Samsung обирати Qualcomm

    Як повідомляє інтернет-видання Gizmochina, інсайдер під псевдонімом Ice Universe заявив, що Samsung оснащуватиме всі моделі…

    16.11.2024

    Титановий iPhone 16 важить майже стільки ж, скільки й сталеві моделі

    Нові моделі iPhone 16 Pro і Pro Max оснащені титановими рамками, що робить їх легшими…

    16.11.2024

    Xiaomi випустила на міжнародний ринок Smart Band 9 Pro: 21 день автономності і ціна 60 доларів

    Офіційна прем'єра нового фітнес-браслета Xiaomi Smart Band 9 Pro відбулася наприкінці жовтня разом зі смартфонами…

    16.11.2024

    Google використовує штучний інтелект для боротьби з шахраями

    Телефонні шахраї стають набагато досвідченішими, використовуючи дедалі витонченіші методи для виманювання грошових коштів у довірливих…

    16.11.2024

    Samsung випустить легкий і тонкий Galaxy S25 у відповідь на чутки про iPhone 17 Air

    Samsung представить "слім" версію у своїй майбутній серії Galaxy S25, щоб конкурувати з ультратонким iPhone…

    16.11.2024

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024