Статті

Що робити, якщо на вашому телефоні немає пам’яті?

Share
Час читання: 2 хв.

Пам’ять на смартфоні постійно зникає, а згодом взагалі закінчується. Не всі знають, але причина не лише у великій кількості фотографій, відео, музики чи додатків. Є й інші файли, що забирають вільне місце телефону. Про них і способи їх очищення сьогодні й йтиметься.

Перш ніж почати шукати причину нестачі пам’яті, варто все ж таки перевірити чи немає у вас зайвих файлів. Це можна переглянути в розділі пам’ять. Там буде видно все збережене в телефоні (всі типи документів). Очистіть спочатку все зайве. Перегляньте скільки місця займають відео та фото у високій якості. Усі відомості про кожен файл є в інформації про нього. Для цього потрібно затиснути потрібне відео або фото та ознайомитися з його роздільною здатністю та обсягом.

Наступним важливим кроком збільшення вільного місця є кеш додатків. Кожна програма на смартфоні містить інформацію. Вона зберігається для зручності, щоб швидше все відкривати. Але насправді кеш не так потрібен. Його слід повністю видалити з телефону. При цьому ви можете звільнити багато місця без втрати потрібних даних. Кеш видаляється вручну з кожної програми. Особливу увагу слід приділяти соцмережам, там кеша найбільше.

Наступне, що потрібно очистити – файли з месенджерів. Люди постійно один одному надсилають різні фото, відео, документи тощо. Зазвичай такі програми автоматично зберігають усі в телефоні. Не важливо, чи відкрили ви файл чи ні. Щоб це все не забирало пам’ять, варто іноді очищати сховище, а ще краще в налаштуваннях відключити автозбереження.

Ну і останнє – додатки. Є програми, які займають мало місця, а є такі, що займають дуже багато. Коли смартфон повідомляє про нестачу пам’яті, варто оцінити, які додатки вам потрібні, без яких можна обійтися. Після цього видаліть усе, що ви не користуєтеся.

Перш ніж розчаровуватися через те, що вільного місця стає все менше, видаліть все непотрібне згідно з інструкцією вище і насолоджуйтесь роботою телефону.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Новий Motorola Razr 50s офіційно представлений

    Компанія Motorola у червні цього року представила моделі Razr 50 та Razr 50 Ultra. Тепер…

    24.09.2024

    Вибух навушників Samsung призвів до втрати слуху у дівчини

    На одному з форумів південнокорейської компанії Samsung з’явився незвичний пост зі скаргою. 24-річний чоловік розповів,…

    24.09.2024

    AirPods Pro 2 отримали новий режим в бета-оновленні iOS 18.1

    Apple почала активно тестувати режим слухового апарату на iOS-пристроях. Як повідомляють джерела, цей режим було…

    24.09.2024

    Експерт порадив користувачам Android обов’язково встановлювати антивірус

    IT-експерт рекомендує встановлювати антивіруси на смартфони з відкритими операційними системами, такими як Android і Linux,…

    24.09.2024

    Не варто чекати на Galaxy S25 і S26 – флагмани Samsung можуть розчарувати

    Відомий інсайдер під ніком Ice Universe повідомляє, що Samsung вирішила залишити в майбутніх моделях Galaxy…

    24.09.2024

    Нове відео розпакування Samsung Galaxy S24 FE потрапило в мережу

    Нещодавно ми стали свідками офіційного відео розпакування Samsung Galaxy S24 FE, яке було опубліковане Еваном…

    24.09.2024