Статті

Що робити, якщо на вашому телефоні немає пам’яті?

Share
Час читання: 2 хв.

Пам’ять на смартфоні постійно зникає, а згодом взагалі закінчується. Не всі знають, але причина не лише у великій кількості фотографій, відео, музики чи додатків. Є й інші файли, що забирають вільне місце телефону. Про них і способи їх очищення сьогодні й йтиметься.

Перш ніж почати шукати причину нестачі пам’яті, варто все ж таки перевірити чи немає у вас зайвих файлів. Це можна переглянути в розділі пам’ять. Там буде видно все збережене в телефоні (всі типи документів). Очистіть спочатку все зайве. Перегляньте скільки місця займають відео та фото у високій якості. Усі відомості про кожен файл є в інформації про нього. Для цього потрібно затиснути потрібне відео або фото та ознайомитися з його роздільною здатністю та обсягом.

Наступним важливим кроком збільшення вільного місця є кеш додатків. Кожна програма на смартфоні містить інформацію. Вона зберігається для зручності, щоб швидше все відкривати. Але насправді кеш не так потрібен. Його слід повністю видалити з телефону. При цьому ви можете звільнити багато місця без втрати потрібних даних. Кеш видаляється вручну з кожної програми. Особливу увагу слід приділяти соцмережам, там кеша найбільше.

Наступне, що потрібно очистити – файли з месенджерів. Люди постійно один одному надсилають різні фото, відео, документи тощо. Зазвичай такі програми автоматично зберігають усі в телефоні. Не важливо, чи відкрили ви файл чи ні. Щоб це все не забирало пам’ять, варто іноді очищати сховище, а ще краще в налаштуваннях відключити автозбереження.

Ну і останнє – додатки. Є програми, які займають мало місця, а є такі, що займають дуже багато. Коли смартфон повідомляє про нестачу пам’яті, варто оцінити, які додатки вам потрібні, без яких можна обійтися. Після цього видаліть усе, що ви не користуєтеся.

Перш ніж розчаровуватися через те, що вільного місця стає все менше, видаліть все непотрібне згідно з інструкцією вище і насолоджуйтесь роботою телефону.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024