Статті

Що робити, якщо на вашому телефоні немає пам’яті?

Share
Час читання: 2 хв.

Пам’ять на смартфоні постійно зникає, а згодом взагалі закінчується. Не всі знають, але причина не лише у великій кількості фотографій, відео, музики чи додатків. Є й інші файли, що забирають вільне місце телефону. Про них і способи їх очищення сьогодні й йтиметься.

Перш ніж почати шукати причину нестачі пам’яті, варто все ж таки перевірити чи немає у вас зайвих файлів. Це можна переглянути в розділі пам’ять. Там буде видно все збережене в телефоні (всі типи документів). Очистіть спочатку все зайве. Перегляньте скільки місця займають відео та фото у високій якості. Усі відомості про кожен файл є в інформації про нього. Для цього потрібно затиснути потрібне відео або фото та ознайомитися з його роздільною здатністю та обсягом.

Наступним важливим кроком збільшення вільного місця є кеш додатків. Кожна програма на смартфоні містить інформацію. Вона зберігається для зручності, щоб швидше все відкривати. Але насправді кеш не так потрібен. Його слід повністю видалити з телефону. При цьому ви можете звільнити багато місця без втрати потрібних даних. Кеш видаляється вручну з кожної програми. Особливу увагу слід приділяти соцмережам, там кеша найбільше.

Наступне, що потрібно очистити – файли з месенджерів. Люди постійно один одному надсилають різні фото, відео, документи тощо. Зазвичай такі програми автоматично зберігають усі в телефоні. Не важливо, чи відкрили ви файл чи ні. Щоб це все не забирало пам’ять, варто іноді очищати сховище, а ще краще в налаштуваннях відключити автозбереження.

Ну і останнє – додатки. Є програми, які займають мало місця, а є такі, що займають дуже багато. Коли смартфон повідомляє про нестачу пам’яті, варто оцінити, які додатки вам потрібні, без яких можна обійтися. Після цього видаліть усе, що ви не користуєтеся.

Перш ніж розчаровуватися через те, що вільного місця стає все менше, видаліть все непотрібне згідно з інструкцією вище і насолоджуйтесь роботою телефону.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple готує прорив з iPhone SE 4: що варто знати про новинку

    Коли рік добігає кінця, важко не замислитися, що ж чекає на нас у світі технологій…

    28.12.2024

    Ремінці смарт-годинників містять токсичні речовини: що це означає для користувачів

    Ремінці для смарт-годин та фітнес-трекерів від популярних брендів виявилися джерелом високих концентрацій токсичних хімічних речовин,…

    28.12.2024

    Не купуйте iPhone 16 на дві SIM-карти: названо основні обмеження

    Відомий техноблогер попередив своїх підписників про можливі труднощі з покупкою iPhone 16, який підтримує дві…

    28.12.2024

    Оновлення для смартфонів Motorola викликало серйозні проблеми

    Motorola нарешті випустила стабільне оновлення Android 15 для Edge 50 Pro. Прошивка важить майже 1,8…

    28.12.2024

    Нові тарифи від “Київстар”: знайдено найвигідніший варіант

    «Київстар» презентував оновлену тарифну лінійку, запропонувавши нові варіанти для користувачів пакетів «Все разом» та абонентів…

    28.12.2024

    Битва за майбутнє ШІ: Ілона Маска підтримали у протистоянні з творцями ChatGPT

    Некомерційна організація Encode запросила дозвіл подати заяву на підтримку позову Ілона Маска про зупинення комерціалізації…

    28.12.2024